Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Evelina Kvartunaitė   |   2012-02-24

Evelina: Medus

  
Evelina: Medus
© Evelina Kvartunaitė

Vakar prieš užmigdama norėjau parašyti apie gyvenimą dėžutėse, apie tai, kaip aš kartais bijau jų, kaip kartais sunku per porą valandų sukrauti visą gyvenimą į dvidešimt vieną dėžę. Nors kartais tai padeda suprasti, kaip viskas yra funkcionalu, kas yra svarbu ir ką galima išmesti į kitą - šiukšklių dėžę; kas palieka pėdsakus tavo drabužinėje, peleninėje ar piniginėje, o kas - mažais žingsneliais išvaikšto tavo širdies žemėlapį.

Ir šiandien ryte, kai plaučiai ir kišenės jau buvo pilni pavasario, mažutė garbiniuota mergaitė, minanti dviratį priešais mane, pūtė muilo burbulus. Jie tyliai plūduriavo ore priversdami sužiurti nustebusius ir vis dar truputį mieguistus praeivius. O aš negalėjau nesišypsoti. Gyvenimo paradoksas. Gyvenimo ženklai. Gyvenimo burbulai.
Ir, mano brangus dienorašti, kas yra gyvenimas, kuris yra taip lengvai sudėliojamas į dėžutes, iš kurio taip lengvai pavogiami dviračiai, kuris telpa į vieną dienoraštį, du puodelius arbatos ir kartais po truputį išsitrinančius prisiminimus?! Kas yra gyvenimas, kai kaskart neriesi iš odos, atgimsti iš ugnies lyg feniksas ir vis bandai vis iš naujo susipažinti su savim, paimti save už rankos ir užvertus galvą skaičiuoti žvaigždes... skaičiuoti praeivius ir dar nesurūšiuotas dėžutes. Aš vis sapnuoju tuos puodelius, pilnus varvančios tylos, kuri kartais tokia panaši į medų.
 
O galbūt tos visos dėžės yra tiesiog pilnos medaus, pilnos tylos?! Ir aš nerašau to, norėdama iš proto išvesti Mikę Pūkuotuką, aš tiesiog manau, kad viskas, kas yra nuostabu, dėl ko verta gyventi, dėl ko verta nertis iš odos, turėtų turėti tą tikrą saule šviečiantį lipnų ir saldų jausmą ---
                                                                                                                                                                     --- atspėk!
 
  

Žymos: Evelina Kvartūnaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Suvalkietis dengia namo stogą. Tik staiga paslysta ir nukrenta žemyn.

Šaukia žmonai:

– Žmona, nukritau nuo stogo!

O žmona atsako:

– Kaip gerai, pietus ligoninėje pavalgysi.