Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-03-21

9 iš 10 britų mano, kad JK neapsisprendimas dėl „Brexit“ – nacionalinė gėda

  
9 iš 10 britų mano, kad JK neapsisprendimas dėl „Brexit“ – nacionalinė gėda
© Pixabay.com

Daugiau nei 90 proc. britų sakė, kad šalies tvarkymasis su „Brexit“ reikalais, neapsisprendimas, vieno plano nepriėmimas ir nuolat atidėliojami balsavimai yra „nacionalinė gėda“, skelbia atlikta apklausa.

Tik 7 proc. respondentų tikino, kad JK pastangos palikti Europos Sąjungą jiems gėdos nedaro, o likę 3 proc. – neapsisprendę.
Pasak „Sky Data“ atliktos apklausos, kas trečias apklaustasis mano, kad iki šiol nepriimto vieningo sprendimo reikėtų kaltinti britų parlamentarus ir tik 24 proc. asmenų galvoja, jog atsakomybę už tai vienodai prisiima tiek JK, tiek ES šalys.
 
Tik 26 proc. apklaustųjų dėl visko kaltino niekaip apsispręsti negalinčius parlamentarus, o 7 proc. respondentų tikina, jog dėl vis dar nepriimto sprendimo kalta tik ES.
 
Ši apklausa buvo atlikta Theresai May paprašius „Brexit“ atidėti dar trims mėnesiams, JK išstojimo iš ES datą iš kovo 29 d. perkeliant į birželio 30 d.
 
Europos Tarybos prezidentas Donaldas Tuskas sakė, kad ES JK išstojimui pritars tik po to, jei kitą savaitę Th. May pasiūlymui bus pritarta ir šalies parlamente. 
Ministrės pirmininkės pasitraukimo iš bloko planas jau dukart buvo atmestas.
 
  

Žymos: Politika, Europos Sąjunga, Apklausa, brexit, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Iš darbdavio pamąstymų: už pinigus kiekvienas kvailys dirbti gali, o man kvailių


nereikia!