Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-12-16

Antras „Brexit” etapas bus dar sunkesnis

  
Antras „Brexit” etapas bus dar sunkesnis
© Flickr nuotr.
ES lyderiai teigia, kad Theresos May laukia dar daugiau iššūkių.
Antrasis (derybų) etapas bus kur kas sudėtingesnis, nei pirmoji fazė.

ES lyderiai perspėjo Jungtinės Karalystės (JK) premjerę Theresą May, kad antrasis derybų dėl „Brexit” etapas bus dar sudėtingesnis.

Naujosios Europos Tarybos gairės deryboms dėl JK pasitraukimo iš ES nurodo, kad iki kitų metų kovo mėnesio diskusijos dėl būsimų prekybos santykių neprasidės. Prieš tai JK privalės įgyvendinti 27 ES šalių pateiktas sąlygas.
„Antrasis (derybų) etapas bus kur kas sudėtingesnis, nei pirmoji fazė”, - spaudos konferencijoje po ES vadovų susitikimo Briuselyje žurnalistams sakė Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas.
 
Vokietijos kanclerė Angela Merkel taip pat išreiškė šią mintį kalbėdama su Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macronu, teigdama, kad JK turi pristatyti išsamesnę informaciją apie šalies veiksmus pereinamojo laikotarpio metu prie prasidedant antrajam derybų etapui.
 
Komisijos pirmininkas Jean-Claude Junckeris taip pat patvirtino, kad „tikros" derybos antrojo etapo metu prasidės tik kovo mėnesį. iki tol vyriausiasis derybininkas Michelis Barnier bendraus su 27 ES šalimis narėmis rinkdamas informaciją dėl jų pozicijų būsimos prekybos su JK bei kitais klausimais.
 
 
 
  

Žymos: brexit, Theresa May, Derybos dėl Brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Nesuprantu, kodėl Lietuvoje taip visi nori to aukštojo mokslo. Pas mus, pavyzdžiui, iš 25 žmonių įmonėje tik du su aukštuoju: valytoja ir kurjeris…
*****