Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Standard.co.uk   |   2019-01-31

Apklausa: po „Brexit“ referendumo JK gyventojai tapo piktesni

  
Apklausa: po „Brexit“ referendumo JK gyventojai tapo piktesni
© Pixabay.com

Maždaug 69 proc. britų teigia, kad po „Brexit“ referendumo jų šalis tapo piktesnė, skelbiama naujausios apklausos rezultatuose. Maždaug 17 proc. respondentų patikino, kad dėl JK ir Europos Sąjungos išsiskyrimo jie ėmė nesutarti su šeimos nariais, kurių požiūriai šiais klausimais skiriasi.
Apklausą atliko komunikacijų firma „Edelman“, kaip ir kasmet sudarinėdama pasitikėjimo šalimi barometrą. Kaip rašo Standard.co.uk, tyrimai atskleidė, kad šalis tapo nebevieninga, o dėl to kaltas tik „Brexit“.
Apklausoje dalyvavo maždaug 2000 respondentų, kurių 40 proc. mano, jog kiti tautiečiai dabar yra labiau linkę dalyvauti neramiuose protestuose, smurtauti, reikšti neapykantą emigrantams.
 
Taip pat buvo klausiama ir apie pasitikėjimą šalies ministre pirmininke. Theresa May dabar pasitiki vos 35 proc. apklausos dalyvių, o leiboristų lyderiu Jeremy Corbynu – vos 26 proc.
 
Tačiau po „Brexit“ atsirado teigiamų dalykų, naudingų britų demokratijai. 35 proc. respondentų patvirtino, kad dėl šalyje vykstančių įvykių jie dabar dažniau stebi žinias, skaito apie JK situaciją, domisi politika.
 
O jūs ar pastebėjote kokius pokyčius? 
  

Žymos: Ekonomika, Politika, Europos Sąjunga, Theresa May, Berxit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tas nemalonus jausmas, kai vakare pareini namo, o internete – nieko naujo, nes viską jau peržiūrėjai darbe...