Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, bns.lt   |   2019-01-13

Artėjant „Brexit“, mažmenininkai turėtų imtis papildomų atsargumo priemonių

  
Artėjant „Brexit“, mažmenininkai turėtų imtis papildomų atsargumo priemonių
© Pixabay.com

Jungtinės Karalystės policija penktadienį pranešė įspėjusi mažmenininkus pagalvoti apie papildomas saugumo priemones, kad išvengtų chaotiško pirkimo bangos, artėjant galutiniam „Brexit“ terminui, šalies parlamentui vis dar nepatvirtinus susitarimo dėl išstojimo iš Europos Sąjungos sąlygų.

Londono policija pareiškė prekybos atstovus įspėjusi dėl scenarijaus, kad nerimaudami dėl ateities po „Brexit“ gyventojai gali imti masiškai kaupti atsargas.
„Įspėjome prekybininkus pagalvoti apie papildomas saugumo priemones, jei stipriai padidėtų dėl prekių trūkumo nerimaujančių pirkėjų skaičius“, – pranešama policijos pareiškime.
 
Įspėjimu taip pat siekiama išvengti padidėjusio policijos pagalbos poreikio dėl didelių žmonių susibūrimų ir eilių, pridūrė policija.
 
Didžioji Britanija turėtų palikti Europos Sąjungą kovo 29 dieną.
 
Tačiau atrodo vis labiau tikėtina, kad ateinantį antradienį parlamento nariai gali nepritarti išstojimo sutarčiai, kurią ministrė pirmininkė Theresa May lapkritį suderino su bloku ir kuriai nepritaria nei dauguma „Brexit“ šalininkų, nei jo priešininkų.
T. May įspėjo dėl galimo pasitraukimo be susitarimo scenarijaus, galintį sukelti chaosą visoje Didžiojoje Britanijoje ir paralyžiuoti uostus.
 
Visgi prekybininkai atsargiai reagavo į policijos patarimus.
 
Britanijos mažmenininkų konsorciumo (BRC) patarėjas politikos klausimais Jamesas Martinas sakė, kad maždaug 5 tūkst. konsorciumo narių bendradarbiaus su policija, siekdami užtikrinti sklandų parduotuvių darbą.
 
„Netgi pasikeitus aplinkybėms, mažmenininkai yra pasirengę imtis efektyvių saugumo priemonių klientams ir darbuotojams apsaugoti“, – pridūrė jis.
 
  

Žymos: Ekonomika, Europos Sąjunga, didžioji britanija, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Škotija:
– Dukrele, nelakstyk paskui kiekvieną sijoną.