Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, bns.lt   |   2019-03-01

Atsistatydino sprendimais dėl „Brexit“ nepatenkintas ministras

  
Atsistatydino sprendimais dėl „Brexit“ nepatenkintas ministras
© Pixabay.com

Vienas Didžiosios Britanijos vyriausybės jaunesnysis ministras ketvirtadienį atsistatydino pareiškęs nesutinkantis su sprendimu leisti parlamentui atidėti JK išstojimą iš Europos Sąjungos vėlesniam laikui ir atmesti pasitraukimo be sutarties galimybę.

Buvusio žemės ūkio ministro George'o Eustice'o teigimu, Jungtinė Karalystė „negali išsiderėti sėkmingo „Brexit“, jei esame pasiruošę išeiti pro duris“.
Premjerė Theresa May šią savaitę pareiškė, kad įstatymų leidėjams dar kartą atmetus jos „skyrybų sutartį“, jie galės nuspręsti, ar siekti „Brexit“ atidėjimo.
 
Tokį žingsnį vyriausybės vadovė žengė nusileidusi didėjančiam parlamentarų spaudimui atsikratyti rizikos, kad Britanija galėtų išstoti nepasiekusi sutarties dėl būsimų santykių su bloku – nuogąstaujama, kad tokia baigtis lemtų didelį ekonomikos sutrikdymą.
 
Užkietėjęs „Brexit“ šalininkas G. Eustice'as savo atsistatydinimo rašte pabrėžė, kad šis sprendimas „nuves iki virtinės įvykių, po kurių ES diktuos bet kokio prašymo dėl atidėjimo sąlygas ir galutinai pažemins mūsų šalį“.
 
  

Žymos: Ministras, Parlamentas, brexit, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Tavo galvoje – plika dykuma, – šaukia ant Petriuko mokyklos direktorius.
– Jūs visiškai teisus, – atsako jam Petriukas, – Tačiau kiekvienoje dykumoje yra oazės, bet ne kiekvienas kupranugaris moka surasti kelią iki jų…