Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-05-08

Atvykstantiems į JK per Doverį – originali žinia apie „Brexit“

  
Atvykstantiems į JK per Doverį – originali žinia apie „Brexit“
© Facebook nuotr.
Piešinys atsirado ant pastato, esančio netoli perkėlos.
Žvaigždės ES vėliavoje neliks, kaip neliks JK bendrijoje.

Įvairius procesus pasaulyje savo grafičiais pašiepiantis paslaptingasis menininkas, žinomas Banksy pseudonimu: jis Doveryje savaip įamžino „Brexit“.

Doveris – miestas Pietų Anglijoje, per kurį tarptautine jūrų perkėla į Jungtinę Karalystę atvyksta tūkstančiai žmonių kasdien. Šiomis dienomis ant keturių aukštų pastato sienos netoli perkėlos atsirado didžiulis grafitis, originaliai vaizduojantis „Brexit“.
Ant sienos nupiešta Europos Sąjungos vėliava – 12 geltonų žvaigždžių, apskritimu išdėstytų mėlyname fone. Taip pat vaizduojamas ant kopėčių užsilipęs darbininkas, kaltu naikinantis vieną iš žvaigždžių – jos, nebeliks, kaip nebeliks JK bendrijoje.
 
Patvirtinta, kad šio grafičio autorius – žymusis menininkas Banksy, kurio tapatybė kruopščiai slepiama, mant nuo 1971-ųjų grafičiai JK laikomi nusikaltimu, už kurį baudžiama didžiulėmis piniginėmis baudomis ir net kalėjimu.
 
Banksy piešinio nuotrauka pasidalijo ir savo „Instagram“ paskyroje. Šio autoriaus darbai žinomi visame pasaulyje dėl kritiško ir dažnai politinius procesus pašiepiančio požiūrio. Didesnė dalis JK visuomenės Banksy laiko ne nusikaltėliu ar turto niokotoju, bet maištautoju ir jį palaiko.
Facebook nuotr. Facebook nuotr.
  

Žymos: Doveris, brexit, banksy, grafičiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Močiutė tvarkydama anūko kambarį surado bumerangą ir pradėjo jį išmetinėti…