Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-11-20

Bloga žinia britų bankams: ES išimčių netaikys

  
Bloga žinia britų bankams: ES išimčių netaikys
© Wikipedia nuotr.
Iš Londono bus iškelta ES finansų rinkos priežiūrą vykdanti Europos bankininkystės institucija.
Apie 5,4 tūkst. bendrovių, įsikūrusių Londono Sityje, yra tiesiogiai priklausomos nuo ES rinkos

Pirmadienį vyriausiasis Europos Sąjungos derybininkas paskelbė, kad nė vienam Jungtinės Karalystės verslo sektoriui po „Brexit“ nebus taikomos išimtys, o britų bankai praras prieigą prie vieningos rinkos.

„Brexit“ reiškia „Brexit“ visose srityse“, – pirmadienį Briuselyje pareiškė Michael’is Barnier’as, taip paneigdamas kalbas apie tai, kad finansinis JK sektorius po pasitraukikmo gali tikėtis kitokių veiklos sąlygų nei kitas britų verslas.
Vieninga ES rinka britų verslui yra itin patraukli dėl pusės milijardo potencialių vartotojų bei 22 milijonų verslo įmonių.
 
„Prieiga prie šios rinkos bus legali pasitraukimo pasekmė“, – tęsė M. Barniera’as.
 
Šis jo pareiškimas yra itin bloga žinia apie 5,4 tūkst. bendrovių, įsikūrusių Londono Sityje, mat jos yra tiesiogiai priklausomos nuo ES rinkos, pirmadienį paskelbė „The Independent“.
 
Tą pačią dieną paskelbta, kad iš Londono bus iškelta ES finansų rinkos priežiūrą vykdanti Europos bankininkystės institucija.
 
„ Tie, kurie kalba apie dalinį priėjimą prie vieningos rinkos turėtų baigti spekuliuoti. Vieninga rinka yra neskirstoma dalimis, tai bendrų taisyklių paketas, į kurį, be kitų sąlygų, yra įtrauktas ir laisvas judėjimas“, – sakė M. Barnier’as.
 
Žinia, britai traukiasi ir žada, kad po „Brexit“ ji neilaikys susitarimo dėl laisvo žmonių judėjimo ir apribos migraciją.
  

Žymos: Anglijos bankai, brexit, michael barnier

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mirė pats seniausias zoologijos sodo dramblys. Pro šalį einantis žmogus išgirdo verkiantį dramblio prižiūrėtoją ir sako:
– Ko taip verki? Bus dar tų dramblių.
– Aha, lengva tau kalbėti, ne tau reikės duobę kasti.