Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-06-08

„Brexit”: antras referendumas gali įvykti greičiau nei per metus

  
„Brexit”: antras referendumas gali įvykti greičiau nei per metus
© Wikimedia nuotr.
„Best for Britain”deda visas pastangas surengti antrąjį referendumą.
Žmonės savo nuomonę išsakyti galės dar iki 2019 m. kovo mėnesio. Manome, kad kiekvieno balsas šiuo atveju privalo būti išgirstas.

Jungtinės Karalystės (JK) politikai buvo priversti pripažinti, kad antrasis referendumas dėl „Brexit” yra „įmanomas”, tačiau, ministro užsienio reikalų ministerijoje teigimu, „abejotina, ar bus rengiamas”.

Tuo tarpu kampanija, siekianti sustabdyti JK pasitraukimą iš Europos Sąjungos (ES) penktadienį paskelbė antrąjį referendumą sieksianti surengti per artimiausius metus.
„Best for Britain” kampanija skatina parlamentarus surengti balsavimą po to, kai tarp JK ir ES bus pasiektas galutinis susitarimas dėl „Brexit” sąlygų. Kampanijos atstovų teigimu, šalies piliečiai turi teisę pasirinkti, ar tikrai nori tokių pasitraukimo iš Sąjungos sąlygų.
 
Kampanija, remiama milijardieriaus George’o Soroso, šiuo metu skatina gauti kuo daugiau visuomenės pritarimo šiuo klausimu.
 
„Žmonės savo nuomonę išsakyti galės dar iki 2019 m. kovo mėnesio. Manome, kad kiekvieno balsas šiuo atveju privalo būti išgirstas”, - sakė kampanijos vadovė Eloise Todd.
 
Iki šiol Vyriausybė kaip išmanydama bando išvengti antro referendumo dėl „Brexit”, tačiau kampanijos „Best for Britain” vadovai mano, kad pasitelkę teisingus veiksmus bei visuomenės palaikymą, parlamentarai galėtų surengti antrąjį referendumą per trumpiau nei metus.
 
 
  

Žymos: Referendumas, brexit, Best for Britain

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daktaras sėdi namie. Žiūri televizorių. Staiga pasigirsta skambutis. Daktaras pakelia ragelį, o ten - keli kolegos:


- Sveikas, Jonai, čia mes trise geriam, gal nori prisidėti?


- Gerai, tuoj atvažiuoju. Jau besirengiantį daktarą sustabdo žmona:


- Jonai, kur tu eini? Ar koks rimtas atvejis?


- Taip, labai rimtas. Ten jau trys gydytojai!