Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Evening Standard   |   2017-09-18

„Brexit” chaosas: traukiasi aukščiausi pareigūnai

  
„Brexit” chaosas: traukiasi aukščiausi pareigūnai Įpusėjos deryboms dėl „Brexit”, pasitraukia svarbiausi pareigūnai.
O. Robbinsas iš svarbaus posto pasitraukė dėl nesutarimų su „Brexit” sekretorumi Davidu Davisu.

„Brexit” sukeltas chaosas Jungtinės Karalystės valdžioje tęsiasi. Atrodo, kad nuslėpti paniką bei susiklosčiusią situaciją vis sunkiau ir šalies vadovei Theresai May.

Dienraščio „Evening Standard” duomenimis, vos po metų darbo, įpusėjus deryboms dėl „Brexit”, iš Pasitraukimo iš ES departamento atsistatydino vienas iš aukščiausių pareigūnų Oliveris Robbinsas.
Taip pat sklando gandai, kad Užsieno reikalų sekretorius bei aršus „Brexit” šalininkas Borisas Johnsonas taip pat grasina atsistatydinti iš pareigų. Tiesa, politikas piktinasi ne dėl pačio proceso, tačiau dėl to, kad šalis linksta „sunkaus Brexit” atsisakymo link.
 
Pasak laikraščio šaltinių, O. Robbinsas iš svarbaus posto pasitraukė dėl nesutarimų su „Brexit” sekretorumi Davidu Davisu.
 
Šešėlinio leidoristų „Brexit” sekretoriaus teigimu, tai skyriuje sukėlė dar didesnį chaosą.
 
„Aukštų pareigūnų pasitraukimas iš pagrindinių pozicijų šiuo svarbiu momentu tik dar labiau atskleidžia Vyriausybės chaotišką požiūrį į „Brexit”. Gilus kabineto nuomonių pasidalijimas bei absoliutus vadovavimo stygius kelia pavojų valstybės interesams”, - teigė seras Keiras Starmeris.
 
 
  

Žymos: brexit, pasitraukimas iš ES, Derybos dėl Brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!