Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-10

„Brexit” data ir laikas bus įtvirtinti įstatyme – Th.May perspėja nebandyti stabdyti proceso

  
„Brexit” data ir laikas bus įtvirtinti įstatyme – Th.May perspėja nebandyti stabdyti proceso Theresa May perspėjo politikus nebandyti „stabdyti” „Brexit” proceso.
2019 m. kovo 29 d. 11:00 val. įeis į pasaulio istoriją, kaip oficiali Didžiosios Britanijos pasitraukimo iš ES data.

Jungtinės Karalystės (JK) premjerė Theresa May perspėjo politikus nebandyti „stabdyti” „Brexit” proceso, todėl šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) data ir laikas bus įtvirtinti įstatymu.

2019 m. kovo 29 d. 11:00 val. (JK laiku) įeis į pasaulio istoriją, kaip oficiali Didžiosios Britanijos pasitraukimo iš ES data.
Pasak „Brexit” sekretoriaus Davido Daviso, datą pavertus įstatymu, atsiras daugiau aiškumo, kad procesas yra nesustabdomas.
 
Tuo tarpu 50 straipsnio autorius Lortas Kerr’as atkreipė dėmesį, kad „Brexit” procesas vis dar galėtų būti sustabdytas, nepaisant to, kad Theresa May ir kiti JK politikai teigia kitaip, o Britanijos žmonės gali būti klaidinami.
 
John Olav Kerras, kuris buvo vienas pagrindinių dokumento, nusakančio šalies pasitraukimo iš ES mechanizmą autorių, teigia, kad: „Mes galime persigalvoti bet kuriame proceso etape.”
 
Penktadienį oficialios kalbos metu J.O.Kerras viešai JK gyventojams primins, kad „Mes neprivalome palikti ES tik dėl to, kad ponia May taip sako.”
 
Šis viešas pareiškimas suplanuotas po to, kai šalies ministrė pirmininkė Th.May pareiškė, jok bandymai sulėtinti „Brexit” procesą „nebus toleruojami”.
 
„Mes netoleruosime bet kokių bandymų pasinaudoti šio įstatymo pakeitimų procesu, kaip mechanizmu, kuriuo siakiama užkirsti kelią demokratiniams Britanijos žmonių norams, stengiantis sulėtinti ar sustabdyti mūsų pasitraukimą iš Europos Sąjungos”, - sakė Theresa May.
 
 
  

Žymos: brexit, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jūs su Jonu tokia laiminga pora, 40 metų kartu. Išduokite laimingo gyvenimo paslaptį!
– Nagi, Maryte, pati pagalvok: Jonas yra – aš gaminu valgyt, jis vilki drabužius – aš skalbiu, jis visur netvarkingai išmėto daiktus – aš surenku… Ir ką gi aš be jo daryčiau?...