Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-03-14

„Brexit“: derybos šiandien neprasidės

  
„Brexit“: derybos šiandien neprasidės
© Flickr.com
Theresa May
Šiuo metu manoma, kad derybos prasidės paskutinę kovo mėnesio savaitę.

Nepaisant anksčiau pasirodžiusios informacijos, skelbiama, kad Theresa May nepradės derybų proceso dėl „Brexit“ dar šią savaitę. Premjerė 50 straipsnį žada aktyvuoti ne anksčiau, nei kitą savaitę.

Ministrės pirmininkės atstovas pasipiktino, kad jo nesiklausyta: „Aš sakiau „pabaigoje“ daugybę kartų, bet, matyt, nepabrėžiau to pakankamai stipriai“. Šiuo metu manoma, kad derybos prasidės paskutinę kovo mėnesio savaitę. Po to, kai Romoje bus paminėtas ES 60-metis.
Gandai, kad „Brexit“ bus pradėtas šiandien, kovo 14-ąją, pasklido iškart po to, kai Škotijos ministrė Nicola Sturgeon paskelbė savo planus dėl dar vieno šalies nepriklausomybės nuo JK referendumo. Tačiau vyriausybė tikina, kad šis pranešimas neturės įtakos „Brexit“ pradžios datos keitimui.
 
Ministrė pirmininkė derybas pradėti galės tik tada, kai 50 straipsnio aktyvavimas bus patvirtintas parlamento.
 
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, brexit, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...