Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-06-10

„Brexit" finansavęs milijonierius aktyviai susitikinėjo su pareigūnais iš Rusijos

  
„Brexit" finansavęs milijonierius aktyviai susitikinėjo su pareigūnais iš Rusijos
© Geograph.org.uk
Kampanijos „LeaveEU" plakatas.

Į žurnalistų rankas patekę privatūs elektroniniai laiškai atskleidė, kad dosniai finansiškai „Brexit" kampaniją rėmęs verslininkas Arronas Banksas aktyviai susitikinėjo su pareigūnais ir verslininkais iš Rusijos.

Prieš pat referendumą dėl „Brexit", Arronas Banksas tris kartus matėsi su Rusijos ambasadoriumi Jungtinėje Karalystėje (JK).
Remiantis „The Observer" ir „The Sunday Times" informacija, milijonierius bei kampanijos „Leave.EU" iniciatorius buvo susitikęs ir su daugeliu kitų pareigūnų ir diplomatų iš Rusijos, ne vieną kartą skrido į Rusiją aptarti finansinių ateities perspektyvų.
 
„Nutekėję" elektroniniai susirašinėjimai tarp verslininko ir įtakingų asmenų Rusijoje leidžia daryti išvadas, kad tarp Rusijos ir už pasitraukimą iš Europos Sąjungos agituojančios kampanijos „LeaveEU" buvo daug daugiau sąsajų nei manyta iki šiol.
 
Tuo tarpu savo pareiškime Rusijos ambasada sakė: „Rusijos ambasada jokiu būdu nesikišo į JK vidaus politinį procesą, įskaitant referendumą dėl „Brexit". Susitikimas su šalies verslo atstovais yra natūralus bet kurio ambasados ​​darbo elementas."
 
 
 
  

Žymos: Rusija, brexit, leaveeu

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Chemijos mokytoja Jonukui:
– Nagi prisipažink, kas už tave išsprendė uždavinius: tėtė ar mama?
– Garbės žodis, nežinau. Aš vakar anksti atsiguliau...