Renginiai
-
A. Mamontovo akustinis koncertas
2019-03-23 -
Didžiausias LT festivalis
2019-03-08 -
Kovo 11-osios koncertas
2019-03-09 -
Londono O2 arenos scenoje - „90's Mega Fest"
2019-05-18 Van Gogho paroda Londone
2019-03-27 10:00 iki 2019-08-11
Skaitomiausi





Citata
Teismo salėje lietuvių elgesys buvo apibūdintas kaip „gyvūlių gaujos“.
Kalėjime mirė už nužudymą nubaustas lietuvis
Orai









Ji ir Jis
Tiesa.com | Telegraph.co.uk | 2017-04-03
„Brexit“: kas kam mokės milijonus?

© Pixabay.com
JK turi teisę atgauti 9mlrd. svarų sterlingų vertės fondus, laikomus Europos investiciniame banke.
JK turi teisę atgauti 9mlrd. svarų sterlingų vertės fondus, laikomus Europos investiciniame banke.
ES lyderiai jau anksčiau įspėjo britus, kad šiems teks padengti 50 mln. svarų sterlingų nuostolį už neįvykdytus įsipareigojimus. Tuo tarpu Lordų kabinetas pareiškė, kad Britanija nėra įpareigota sąjungai už kažką mokėti po „Brexit“.
„Tai buvo pristatyta lyg skyrybų išlaidų sąskaita, kad mes jiems skolingi. Ne visai taip. Tai tarsi klubo narystės atsisakymas. Juk nemoki pinigų tam, kad kiti žmonės galėtų naudotis jo teikiamais privalumais, po to, kai tu išeini“, - portalas telegraph.co.uk citavo vyriausybės šaltinį.
Pareigūnų manymu, Jungtinė Karalystė turi teisę atgauti 9mlrd. svarų sterlingų vertės fondus, laikomus Europos investiciniame banke. Kiti duomenys rodo, kad JK gali pretenduoti į 14 mlrd. vertės ES investicijas, įskaitant nekilnojamąjį turtą, grynuosius pinigus ir panašiai.
Parlamente jau kurį laiką verda diskusijos, kiek ir ar apskritai JK skolinga ES pinigų, mat per 40 narystės metų šalis skyrė apie pusę trilijono svarų sterlingų sąjungos mokesčiams. JK politikai tvirtina, kad jokių pinigų jie nemokės. Savo ruožtu ES pareiškė, kad JK negalės derėtis dėl savo ateities ekonomikos, migrantų ir kitais klausimais tol, kol neatsiskirs nuo ES ir nesuderins tarpusavio finansinių klausimų.
Komentarai





