Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-07-09

„Brexit" krizė: atsistatydino Borisas Johnsonas

  
„Brexit" krizė: atsistatydino Borisas Johnsonas
© Flickr nuotr.
B. Johnsonas tapo trečiuoju ministru, per 24 val. nusprendusiu atsistatydinti.

Pirmadienio popietę Jungtinės Karalystės (JK) užsienio reikalų ministras Borisas Johnsonas pranešė atsistatydinęs iš Užsienio reikalų ministro pareigų. Šį sprendimą už „Brexit" pasisakęs politikas neva priėmė nepritardamas premjerės Theresos May pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) planui.

B. Johnsonas tapo trečiuoju ministru, per 24 val. nusprendusiu atsistatydinti ir taip išreikšti nepalaikymą šalies premjerei dėl jo planų „Brexit" klausimu.
„Šią popietę ministrė pirmininkė priėmė Boriso Johnsono prašymą atsistatydinti iš Užsienio reikalų ministro pareigų. Naujasis ministras bus paskelbtas netrukus. ministrė dėkoja Borisui už jo darbą", - sakoma Downingo gatvės pranešime.
 
Theresa May patvirtino, dėl ministrų atsistatydinimo nepavyko pasiekti susitarimo dėl geriausio būdo derėtis su Europos Sąjunga.
 
„Nesutariame dėl geriausio būdo įgyvendinti mūsų bendrą įsipareigojimą gerbti referendumo rezultatus“, – sakė Th. May parlamente po to, kai apie savo atsistatydinimą pareiškė „Brexit“ sekretorius Davidas Davisas bei diplomatijos vadovas Borisas Johnsonas.
 
B. Johnsonas prašyma atsistatydininti pateikė sekdamas „Brexit" sekretoriaus Davido Daviso bei Steve'o Bakerio pėdomis.
 
  

Žymos: Boris Johnson, Brexit,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Girtas klientas šaukia taksistui:
– Prašau nuvežti namo!
– O tiksliau? – klausia vairuotojas.
– Į didįjį kambarį!