Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-09-27

„Brexit”: Londono meras nori antro referendumo

  
„Brexit”: Londono meras nori antro referendumo
© Facebook/Colin Orr nuotr.
Sadiq’as Khanas neatmeta antrojo referendumo galimybės.
Nei vienas šalies pilietis nebalsavo už tai, kad taptų skurdesni, tačiau būtent tai atsitiks pasitraukus iš ES.

Jungtinės Karalystės (JK) leiboristų partija šiuo metu patiria vidinius nesutarimus. Nors dalis nusprendė palaikyti referendumo metu dėl šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) išreikštą piliečių valią, partijoje atsirado stipri grupė, mananti, kad vienintelė išeitis iš šiuo metu susiklosčiusios neaiškios politinės situacijos – antrasis referendumas dėl „Brexit”.

Darbo partijos suvažiavime, kalbos metu, Londono meras Sadiq’as Khanas nustebino kolegas pareikšdamas, kad sekančiame partijos manifeste turėtų būti įtrauktas antrasis referendumas dėl „Brexit”.
Kaip pranešė Standard.co.uk, šešėlinio ministrų kabineto nariai atsisakė atmesti tokią galimybę. Teigiama, kad politikai visiškai neatmeta šios galimybės ir net apie tai diskutuoja su JK verslų vadovais.
 
Interviu S.Khanas teigė, kad „galimybė, jogJK piliečiai galės pasirinkti tarp galutinio pasitraukimo iš ES susitarimo bei pasilikimo Sąjungoje yra reali”.
 
„Šiuo metu nematau galimybės, kad dabartinė Vyriausybė sugebės pasiūlyti šaliai naudingą „Brexit” planą”, - sakė Londono meras ir pridėjo, kad „nei vienas šalies pilietis nebalsavo už tai, kad taptų skurdesni, tačiau būtent tai atsitiks (pasitraukus iš ES)”.
 
 
  

Žymos: Referendumas, sadiq khan, Brexit,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvasininkas klausia kalinio:
- Kas jus atvedė į kalėjimą?
- Tvirtas mano tikėjimas.
- Kaip tai?
- Matote, aš tvirtai tikėjau, kad juvelyrinėje parduotuvėje nėra signalizacijos...