Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-08-28

„Brexit”: Milijonas imigrantų svarsto palikti JK

  
„Brexit”: Milijonas imigrantų svarsto palikti JK
© Wikimedia nuotr.
Iš JK išvykus 35 proc. imigrantų, šalies darbo rinka netektų beveik milijono darbuotojų.
Jei procentaliai JK po „Brexit” paliktų 35 proc. imigrantų, šalies darbo rinka netektų 3,1 proc., t.y. beveik vieno milijono darbuotojų.

Naujas tyrimas atskleidė, kad šiuo metu visoje Jungtinėje Karalystėje (JK) apie milijonas imigrantų svarsto palikti šalį.

Ekspertai baiminasi kad įvyks tai, dėl ko buvo baiminamasi labiausiai – „Brexit” protų nutekėjimas, kai išsilavinę imigrantai paliks Britaniją ir grįš dirbti į gimtąsias bei išvyks į kitas Europos Sąjungos (ES) šalis.
Pasak tyrimo autorių, tarp tų, tarp planuojančių po „Brexit” palikti šalį 50 proc. buvo daktaro laipsnį turintys imigrantai, 39 proc. turi aukštajį išsilavinimą, o 52 proc. apklaustųjų pateko į didesnes nei vidutines pajamas gaunančių gyventojų grupę.
 
Paaiškėjo, kad 45 proc. apklaustųjų po „Brexit” šalyje planuoja pasilikti ir nesvarsto kraustymosi į kitas šalis, 35 proc. svarsto išvykimo galimybę, o 8 proc. dar neapsisprendė.
 
Jei procentaliai JK po „Brexit” paliktų 35 proc. imigrantų, šalies darbo rinka netektų 3,1 proc., t.y. beveik vieno milijono darbuotojų. Tai padarytų milžinišką žalą JK ekonomikai.
 
Iš viso bendrovė „OnePoll” tarp liepos 14 ir 31 d. apklausė 2 tūkst. JK gyvenančių imigrantų, iš kurių tūkstantis buvo atvykę iš tokių rytų Europos šalių, kaip Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Rumunijos.
 
 
 
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, Apklausa, Darbas Anglijoje, Imigrantas, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka du žvejai. Vienas klausia kito:
– Ar eisi šiandien žvejoti?
– Ne.
– Kodėl?
– Šiandien žmona namuose leidžia gerti.