Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC One   |   2017-03-28

„Brexit“ sekretorius: imigrantai mums būtini

  
„Brexit“ sekretorius: imigrantai mums būtini
© Wikipedia
Davidas Davisas pripažino, kad imigrantų nemažės.
Nemanau, kad daugelis prieštarauja pačiai imigracijai.

„Brexit“ sekretorius ir derybų grupės vadovas Davidas Davisas atsisakė nustatyti imigracijos ribas ES piliečiams. Politikas pripažino, kad imigrantų skaičius kartais turi padidėti.

Pirmą kartą D.Davisas prakalbo apie tai, kad imigracija po derybų gali ir nesumažėti. Būtent dėl imigrantų skaičiaus mažėjimo daugybė britų pasisakė už atsiskyrimą nuo ES. Sekretoriaus teigimu, daugybė sričių tiesiogiai priklauso nuo darbingų migrantų, tad kompanijos turi turėti galimybę atsivežti jų iš užsienio.
BBC televizijoje D.Daviso buvo tiesiai paklausta ar po derybų bus nustatytas imigrantų, galinčių atvykti į šalį, ribos? Jo atsakymas buvo aiškus:
 
„Ne, matote, didžiausias klausimas šiuo atveju – kaip sugrąžinti migracijos kontrolę JK vyriausybei. Nemanau, kad daugelis prieštarauja pačiai imigracijai. Žmonėms ji reikalinga, tik, žinoma, ji turi būti kontroliuojama.
 
Imigracija turi būti naudinga tautai, tad kartais mums reikės daugiau, kartais mažiau imigrantų. Viskas vyks būtent taip, kaip bus naudinga ir britams, ir ES piliečiams“, - sakė D.Davisas.
 
Politikas nepatvirtino, kaip keisis imigrantų skaičius, jų daugės, ar mažės, lyginant su dabartiniais skaičiais. Sekretoriaus teigimu, viskas priklausys nuo vyriausybės sprendimų. Anksčiau konservatoriai pažadėjo sumažinti imigrantų skaičių iki 100 tūkst., tačiau D.Davisas nebuvo tuo tikras.
„Tiesa ta, kad mes turime tinkamai tai suvaldyti. Turime visas industrijas, priklausomas nuo imigrantų, socialinę rūpybą, medicinos sistemą. Mes turime užtikrinti, kad visos jos galėtų funkcionuoti“, - kalbėjo politikas.
 
 
  

Žymos: Imigrantai, brexit, Davidas Davisas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras nusprendė išsiskalbti drabužius. Pasisukiojęs šalia skalbimo mašinos, riktelėjo:
– Brangioji, kokį režimą reikia nustatyti?
– Pasižiūrėk, kas parašyta ant tavo marškinėlių.
– „Žalgiris“ - mūsų komanda!“