Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-02-20

„Brexit“ sekretorius važiuoja į Lietuvą

  
„Brexit“ sekretorius važiuoja į Lietuvą
© Wikipedia nuotr.
D. Davis’as nori sužinoti lietuvių požiūrį į „Brexit“.
Susitikimas rengiamas Jungtinės Karalystės delegacijos iniciatyva.

Antradienį Jungtinės Karalystės vyriausybės paskirtasis „Brexit“ sekretorius David’as Davis’as atvyksta į Lietuvą – manoma, jog britai nori užsitikrinti lietuvių paramą būsimosiose derybose su Europos Sąjunga.

Britų vyriausybės atstovų vizitas Vyriausiąjį „Brexit“ derybininką D. Davis'ą Lietuvoje priims šalies premjeras Saulius Skvernelis.
„Bus siekiama apsikeisti požiūriais į artėjantį derybų procesą, kuris bus iššūkis ne tik Jungtinei Karalystei, bet ir Europos sąjungai. Mūsų premjerui aktualu, kad būtų užtikrintos JK gyvenančių lietuvių teisės, kad derybos nesuskaldytų ES į dvi Europas, įvyktų kuo civilizuočiau.
 
Susitikimas rengiamas Jungtinės Karalystės delegacijos iniciatyva. Ji šiuo metu keliauja po visą Europą lygiai taip pat, kaip anksčiau keliavo ES derybininkai“, – pirmadienį „Tiesai“ sakė Lietuvos ministro pirmininko patarėjas nacionalinio saugumo, užsienio ir vidaus politikos klausimais Arnoldas Pikžirnis.
 
Sekmadienį britų „The Times“ paskelbė, kad JK iki derybų su ES pradžios siekia užsitikrinti kuo didesnį sąjungininkų būrį tarp šalių narių ir dėl to net gali nukreipti šiuo metu Afrikai skiriamas lėšas į kitus regionus, tarp jų – ir Baltijos šalis.
 
D. Davis'as taip pat lankysis Estijoje ir Latvijoje.
 
  

Žymos: Saulius Skvernelis, Susitikimas, brexit, David Davis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona:
– Mielasis, gal galėtum išnešti šiukšles?
Vyras, sunkiai atsidusdamas:
– Aš juk ką tik atsisėdau.
– O ką veikei prieš tai?
– Gulėjau...