Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-08-14

„Brexit”: Theresą May palieka bendražygiai

  
„Brexit”: Theresą May palieka bendražygiai
© Flickr nuotr.
Pasak A.Soubry, Th.May politika suskaldys Konservatorių partiją.
„Brexit” yra mūsų pačių sukelta žaizda. Šios šalies žmonės laiko peilį, tačiau jie neturi jo panaudoti, jei to nenori. Žmonės, ne sunkų „Brexit” palaikantys politikai, turi nuspręsti, kuriuo keliu pasukti.

Konservatorių partijos narė ir parlamentarė Anna Soubry tapo pirmąja Theresos May bendražyge, kuri viešai pagrasino paliksianti partiją, jei premjerė ir toliau laikysis „sunkaus „Brexit”” politikos.

Buvusi ministrė atkreipė dėmesį, kad Theresos May vadovaujamai Konservatorių partijai gresia „susiskaldymas”, jei šalies vadovė nebus pasirengusi leistis į kompromisus „Brexit” klasimu.
Politikė Anna Soubry straipsnyje „The Mail” laikraštyje sekmadienį pabrėžė, kad Th. May tęsiant „sunkaus „Brexit”” planą, jei neliks nieko kito, kaip palikti partiją ir „dirbti su panašiai mąstančiais žmonėmis, kurie siekia išgelbėti savo šalį nuo pražūtingo likimo”.
 
„Šalis yra svarbiau už partijos ideologijas”, - įsitikinusi politikė.
 
A. Soubry manymu, „„Brexit” yra mūsų pačių sukelta žaizda. Šios šalies žmonės laiko peilį, tačiau jie neturi jo panaudoti, jei to nenori. Žmonės, ne sunkų „Brexit” palaikantys politikai, turi nuspręsti, kuriuo keliu pasukti”.
 
Pasak A.Soubry, Th.May politika suskaldys Konservatorių partiją. Pasak A.Soubry, Th.May politika suskaldys Konservatorių partiją.
 
  

Žymos: Theresa May, Brexit,, Anna Soubry

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Godus moka du kartus. Bukas moka tris kartus. Mokesčių mokėtojas moka visada.