Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-08-23

„Brexit”: Theresa May priversta atsisakyti savo planų

  
„Brexit”: Theresa May priversta atsisakyti savo planų
© Facebook nuotr.
Theresa May pagaliau pradeda suprasti derybų dėl „Brexit” realybę.
Theresa May pagaliau pradeda suprasti derybų dėl „Brexit” realybę bei tai, kad daugumai JK keliamų sąlygų gali būti nelemta būti įgyvendintoms.

Prieš prasidedant „Brexit” deryboms, Jungtinės Karalystės (JK) premjerė Theresa May teigė, kad reikalaus visiškos Britanijos nepriklausomybės nuo Europos Sąjungos (ES) Teisingumo teismo.

Ministė pirmininkė teigė, kad šaliai pasitraukus iš ES, Europos Teisingumo teismo sprendimai nebebus aukštesni už JK Aukščiausiojo teismo verdiktus, tačiau dabar paaiškėjo, kad šalies vadovei tenka atsiimti savo žodžius.
Trečiadienį paviešintuose dokumentuose nurodyta, kad JK pasitraukus iš ES, baigsis tiesioginė teismo jurisdikcija, tačiau, nors anksčiau buvo žadėta, Europos Teisingumo teismo įtaka sustabdyta visiškai nebus.
 
Kaip teigia politikos ekspertai, subtilus teisinės kalbos pasikeitimas dokumentuose reiškia, kad Theresa May pagaliau pradeda suprasti derybų dėl „Brexit” realybę bei tai, kad daugumai JK keliamų sąlygų gali būti nelemta būti įgyvendintoms.
 
Prieš referendumą Th.May yra ne kartą akcentavusi, kad „Pasitraukimas iš ES reiškia, kad mūsų įstatymai ir vėl bus kuriami Westministeryje.. ir tie įstatymai bus teisėjų interpretuojami ne Liuksenburge, bet šios šalies teismuose.”
 
Šiandien paaiškėjo, kad derintis dėl JK palankių išstojimo sąlygų, Britanijai taps neįmanoma išventi ES Teisingumo teismo viršenybės.
 
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, brexit, Theresa May, Derybos dėl Brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentas kaime priverstas ieškotis nakvynės. Ateina pas ūkininką ir prašo priglausti. Ūkininkas:
- Matai, ankštai gyvename. Gali pernakvoti pas mano dukrą vienoje lovoje arba įsitaisyti tvarte.
Studentas mąsto: "Turbūt ir duktė to ūkininko baisi, kad su svetimu į lovą guldo. Gal raupsuota kokia..."
Nusprendžia nakvoti tvarte. Ryte studentas prausiasi prie šulinio. Prie jo prieina graži mergina ir atneša rankšluostį. Studentas nustebęs klausia:
- Kas tu tokia, gražuole?
Mergina:
- Aš ūkininko duktė. O kas tu?
Studentas:
- O aš asilas. Va, iš to tvarto...