Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2018-12-19

Britai pasirašė peticiją, kuria parlamentarams siūlo atšaukti Kalėdų atostogas

  
Britai pasirašė peticiją, kuria parlamentarams siūlo atšaukti Kalėdų atostogas
© Pexels.com

Daugiau nei 3000 žmonių pasirašė peticiją, kuria siūlo parlamentarams atšaukti dviejų savaičių trukmės Kalėdų atostogas, kuomet dar nėra susitarta dėl galutinio „Brexit“ plano.

Atsižvelgiant į šiuo metu šalį užklupusią krizę, buvo diskutuojama laikinai sustabdyti parlamentarų, ruošiančių „Brexit“ pasiūlymą, atostogas. Tačiau, pasirodo, kol kas Britanijos vyriausybė ruošiasi poilsiui, o likusius su „Brexit“ susijusius klausimus išspręs vėliau.
„Bendruomenių rūmų lyderė Andrea Leadsom patvirtino, kad gruodžio 20 d. parlamentarai eis atostogauti, o į darbą sugrįš sausio 7 d. Tai įvyks nepaisant to, kad kol kas nebuvo priimtas bendras susitarimas dėl „Brexit“, o laiko tai padaryti vis mažėja“, – rašoma peticijoje.
 
Tokį parlamentarų elgesį buvusi verslo ministrė Anna Soubry pavadino „labai neatsakingu“. Jai pritarė ir kolege Justine Greening, kuri patvirtino su mielu noru Kalėdas ir Naujuosius metus sutiksianti dirbdama, jei tik tai reikš, jog bus priimtas tinkamas sprendimas, sudaryti teisingi planai.
 
„Iki išstojimo iš Europos Sąjungos likus maždaug 100 dienų žmonės ima nebepasitikėti parlamentarais ir jų atliekamu darbu“, – sakė ji.
 
O ką manote jūs? 
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, brexit, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mama klausia dukters:
- Dukrele, o kur visos bandelės?
- Nežinau, bet daugiau taip nedarysiu...