Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Thesun.co.uk   |   2019-01-04

Britai skatinami atnaujinti pasus ir ruoštis išstojimui iš ES be „Brexit“ plano

  
Britai skatinami atnaujinti pasus ir ruoštis išstojimui iš ES be „Brexit“ plano
© Pixabay.com


Britanijos valdžia įspėja britus nelaukti paskutinės dienos ir iš anksto atsinaujinti pasus, jei nebus priimtas joks planas dėl „Brexit“, rašo Thesun.co.uk.

Ministrai planuoja didžiulę reklaminę kampaniją, kurios metu socialiniuose tinkluose ir radijo stotyse skatins žmones atsinaujinti pasus ir dar kartą atidžiai peržvelgti savo kelionių planus.
Reklamomis taip pat bus kreipiamasi į verslininkus. Jų bus prašoma iš anksto pasirūpinti savo įmonėmis, kad jos ne tik nenukentėtų nuo „Brexit“ padarinių, bet ir nepadarytų neigiamos įtakos šalies ekonomikai.
 
„Brexit“ sekretorius Stephenas Barclay‘us pranešė, kad šios reklamos pasirodys jau kitą savaitę. Tai bus pirmasis tiesioginis bandymas informuoti šalie gyventojus imtis veiksmų, jei Didžioji Britanija Europos Sąjungą kovo mėnesį paliks neturėdama jokio konkretaus plano.
 
„Prasidėjus 2019-iesiems mes paskatinsime žmones dar labiau ruoštis Europos Sąjungos palikimui neturint jokio plano. Kitą savaitę pasirodys informacija su naujomis pasų taisyklėmis keliaujantiems Europoje. Tai reikš, kad kai kuriems asmenims teks atnaujinti savo asmens dokumentus gerokai anksčiau, nei jie planavo. Transporto departamentas taip pat paviešins pranešimus, kuriais žmonės bus informuojami apie keliones po Europą, jei „Brexit“ planas nebus priimtas“, – sakė sekretorius.
 
Valdžios atstovai ir pareigūnai dar kartą pabrėžė, kad tie, kurie norės aplankyti Europą po kovo mėnesio, turi įsitikinti, kad jų pasas galioja dar mažiausiai šešis mėnesius.
Taip pat reikėtų pasirūpinti gyvūnų pasais. Britiškieji gyvūnams skirti dokumentai po išstojimo iš Europos Sąjungos nepriėmus jokio plano, nebegalios, tad augintinių šeimininkai turėtų kuo greičiau apsilankyti pas veterinarus ir gauti naujus dokumentus, jei po kovo mėnesio planuoja su jais vykti į Europą.
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, Pasas, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Girtas žmogus bando užsėsti ant arklio, tačiau jam vis nesiseka. Tada jis pradeda prašyti pagalbos visų šventųjų iš eilės:
– Šventas Petrai, padėk! Šventas Mykolai, padėk! Šventas Grigorijau, padėk!
Pagaliau, sukaupęs visas jėgas, jis dar kartą bando, tačiau persistengia ir perskrenda į kitą arklio pusę.
– Ramiau, ramiau! –sušunka jis. – Ne visi iš karto!