Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Delfi.lt   |   2019-05-14

Britanijos partijos atnaujino derybas dėl „Brexit“

  
Britanijos partijos atnaujino derybas dėl „Brexit“
© Unsplash.com

Didžiosios Britanijos konservatorių vyriausybė ir opozicijoje esantys leiboristai pirmadienį atnaujina „Brexit“ derybas, abiems šalims toliau nesutariant dėl Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos sąlygų.

Aukšto rango konservatorių ir leiboristų pareigūnai jau dvi savaites bando susiderėti dėl kompromisinio „Brexit“ susitarimo, kuriam galėtų pritarti dauguma parlamento narių.
Dienraštis „The Guardian“ pirmadienį citavo Leiboristų partijos atstovą „Brexit“ reikalams Keirą Starmerį, kad „nemažas skaičius“ leiboristų parlamentarų „nepalaikys susitarimo, jeigu jis nebus tvirtinamas balsavimu“.
 
Ministrė pirmininkė Theresa May atmetė naujo referendumo galimybę ir pareiškė, kad rinkėjai jau išreiškė savo nuomonę 2016 metais, nedidele persvara pasisakę už išėjimą iš ES.
 
Jeigu derybos tarp partijų žlugs, vyriausybė turėtų pateikti parlamento balsavimui kelis „Brexit“ variantus. Anksčiau vykę balsavimai dėl skyrybų sutarties parlamente buvo nesėkmingi.
 
Didžiosios Britanijos išstojimas iš Bendrijos buvo numatytas kovo 29 dieną, tačiau parlamentas nespėjo patvirtinti išstojimo iš ES sutarties, tad buvo susitarta, kad „Brexit“ atidedamas iki spalio 31 dienos.
 
ŠALTINIS: delfi.lt
 
  

Žymos: Politika, Europos Sąjunga, didžioji britanija, brexit, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
- Tu niekada nerastum antro tokio kaip aš!
Žmona nusišypso:
- O kas tau sakė, kad aš norėčiau tokio antro?