Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, DELFI.lt, ELTA   |   2019-05-15

Britų konservatoriai pasiryžę dar kartą atmesti „Brexit“ sutartį

  
Britų konservatoriai pasiryžę dar kartą atmesti „Brexit“ sutartį
© pixabay asociatyvi nuotrauka

Didžiosios Britanijos ministrei pirmininkei Theresai May ir per naują balsavimą parlamente dėl „Brexit“ gresia stiprus pasipriešinimas savose gretose, informuoja agentūra „Reuters“.

s jos frakcijos „Brexit“ šalininkų ir per naują balsavimą parlamente, kuris numatytas birželio pradžioje, neparems su ES išsiderėtos išstojimo sutarties.

Tai trečiadienį stočiai BBC pareiškė torių parlamentaras Owenas Patersonas. Anot jo, Vadinamosios Europos tyrimų grupės (European Research Group), kuriai priklauso tokie euroskeptikai parlamentarai, kaip buvęs užsienio reikalų sekretorius Borisas Johnsonas ar Jacobas Reesas-Moggas, dauguma balsuos prieš, nes sutartis gali sukelti Jungtinės Karalystės padalijimą į dvi dalis.

Ir toliau esą kyla pavojus, kad, pritarus susitarimui, Didžiajai Britanijai priklausanti Šiaurės Airija bus glaudžiau susaistyta su ES nei likusi šalies dalis. Th. May siekia, kad Bendruomenių Rūmai birželio pradžioje dar kartą balsuotų dėl „Brexit“ sutarties.

Premjerė šiuo metu derasi su opoziciniais leiboristais, kad rastų daugumą parlamente savo kursui. Jos „Brexit“ sandorį parlamentarai jau triskart atmetė. Jei susitarimas nebus priimtas, šaliai gresia kietasis „Brexit“. Remiantis dabartiniais planais, Karalystė liks ES iki daugiausiai spalio pabaigos.

Todėl šalis dalyvaus gegužės pabaigoje vyksiančiuose Europos Parlamento rinkimuose.
  

Žymos: Europos Sąjunga, brexit, brexit be sutarties, Th. May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis skundžiasi savo draugams:
- Tie rujojantys bei miaukiantys katinai mane visiškai iš kantrybės išvedė! Aš net savo šunį ant jų užsiundžiau...
- Ar sėkmingai?
- Ai, velniop tuos katinus... Gal kam šuniukų reikia?