Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Delfi.lt   |   2019-05-09

Britų vyriausybė ir leiboristai tęsia pokalbius dėl „Brexit“

  
Britų vyriausybė ir leiboristai tęsia pokalbius dėl „Brexit“
© Pixabay.com

Didžiosios Britanijos vyriausybė ir opozicinė Leiboristų partija ateinančiomis dienomis tęs pokalbius dėl išeities iš „Brexit“ aklavietės. Tai po antrojo konsultacijų rato Londone trečiadienio vakarą pareiškė abiejų pusių atstovai, kuriais remiasi agentūra „Reuters“.

Šis išplėstinis susitikimas parodė, kad abi pusės rimtai vertina pokalbius, sakė premjerės Theresos May konservatorių partijos atstovas. Ateinančiomis dienomis esą vyks tolesnės dvišalių darbo grupių konsultacijos. Leiboristų atstovas sakė, kad derybų delegacijos dabar siekia sukurti sąlygas susitarimui. „Mes vėl susitiksime kitos savaitės pradžioje“, - teigė jis.
Prieš pratęsiant pokalbius trečiadienį leiboristai sakė, kad susitarimui pasiekti būtinas dar didesnės Th. May pasirengimas eiti į kompromisą. Po pokalbių abi pusės to detaliau nekomentavo.
 
Th. May su ES išsiderėtą išstojimo sutartį parlamentas jau triskart atmetė. Jam priešinasi ir dalis premjerės konservatorių.
 
Iš tikrųjų Didžioji Britanija turėjo išstoti iš ES jau kovo pabaigoje. Tačiau kadangi parlamentui Londone nepavyko susitarti dėl detalių ir pati šalis šiuo klausimu yra labai susiskaldžiusi, ES leido atidėti „Brexitą“ iki spalio pabaigos.
 
ŠALTINIS: delfi.lt
  

Žymos: Politika, Europos Sąjunga, brexit, Jungtinė Karalystės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tam, kad naujo Radži albumo žmonės neišmestų vos jį perklausę, rinkodaros specialistai ant jo užlipdė autobusų grafikus ir 2013 metų kalendorių. O tam, kad padidinti pardavimus, jį įrašė į CD-RW diskus.
*****