Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2018-12-10

Briuselis tvirtina nesiruošiantis persvarstyti „Brexit“ susitarimo

  
Briuselis tvirtina nesiruošiantis persvarstyti „Brexit“ susitarimo
© pixabay.com

Europos Sąjunga jau pasiūlė Didžiajai Britanijai „geriausią ir vienintelę įmanomą“ sutartį dėl „Brexit“ sąlygų ir nesiruošia jos persvarstyti, pirmadienį, artėjant balsavimui britų parlamente, įspėjo Europos Komisija.

„Mūsų pozicija nepakito ir, kaip suprantame, Jungtinė Karalystė paliks Europos Sąjungą 2019-ųjų kovo 29-ąją“, – žurnalistams pareiškė EK atstovė Mina Andreeva.
Parlamentui susitarimą pateikti besiruošianti britų premjerė Theresa May sekmadienį susitiko su EK pirmininku Jeanu-Claude'u Junckeriu  ir „informavo jį apie dabartinę padėtį“. Tuo metu Europos Teisingumo Teismas (ETT) anksčiau pirmadienį nutarė, kad Londonas turi vienašalę teisę atsisakyti planų pasitraukti iš Bendrijos, jei taip nuspręstų iki „Brexit“ dienos kovo pabaigoje. Pasak, M. Andreevos toks teismo sprendimas nekeičia ES derybų pozicijos.
 
„Ant stalo turimą susitarimą, kuriam lapkričio 25-ąją pritarė Europos Vadovų Taryba. Kaip sakė pirmininkas Junckeris, šis susitarimas yra geriausias ir vienintelis įmanomas. Mes iš naujo nesiderėsime“, – nurodė EK atstovė.
  

Žymos: Europos Sąjunga, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Depresija – kai nusiperki lanką, kad pataisytum figūrą, o jis tau „kaip tik“...
*****