Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Standard.co.uk   |   2019-01-24

Dėl „Brexit“ panikuojantiems britams – apie atsargų kaupimą primenantis tinklalapis

  
Dėl „Brexit“ panikuojantiems britams – apie atsargų kaupimą primenantis tinklalapis
© Brexitprepping.com

Neseniai internete pasirodė naujas tinklalapis. Jis skirtas dėl „Brexit“ sunerimusiems ar panikuojantiems Jungtinės Karalystės gyventojams. Jame pateikiami trys variantai, kaip tinkamai pasiruošti šalies išstojimui iš Europos Sąjungos.

Viskas, ką reikia padaryti, tai pasirinkti, kuriai kategorijai žmonių priklausote. Ar esate „Šiek tiek sunerimęs“, „Ganėtinai sunerimęs“ ar „Ėmėte panikuoti“. Tai padarius jums patiekiamas sąrašas daiktų,  maisto produktų, kurių keturių asmenų šeimai turėtų pakakti maždaug trims mėnesiams.
Viename pirkinių sąraše yra, pavyzdžiui, 31 butelis alkoholinių gėrimų, 96 skardinės sardinių, 480 arbatos pakeliai, 90 skardinių jautienos, 60 skardinių pupelių ir kt. Visų tinklalapyje pateiktų produktų nereikėtų priimti rimtai, o į tai nebijoti pažvelgti ir su humoru. 
 
„Įsigiję visas šias prekes jūs jausitės saugūs, kol tuo metu šalyje keletą mėnesių vyraus chaosas ir pilietiniai nesutarimai“, – rašoma tinklalapyje.
 
Nurodytos ir pirkinių krepšelių kainos. Labiausiai dėl „Brexit“ panikuojantiems asmenims jis atsieis maždaug 1415 svarų sterlingų, Beveik nesijaudinantiems žmonėms už kiek mažesnį atsargų kiekį reikės atseikėti 459 arba 111 svarų sterlingų.
 
„Mes norėjome padėti žmonėms suprasti, į ką jie veliasi savo namuose beprotiškai kaupdami atsargas. Nors kai kurie jų taip elgiasi iš neturėjimo ką veikti, tokiomis atsargomis turėtų pasirūpinti visi“, – sakė tinklalapio kūrėjai.
 
Kaip rašo Standard.co.uk, nuo antradienio, kai pradėjo veikti šis tinklalapis, jo teikiamomis paslaugomis pasinaudojo jau daugiau nei 1500 žmonių.
 
Net ir nepadedami šio tinklalapio, dėl „Brexit“ besibaiminantys britai jau pradėjo kaupti maisto ir vandens atsargas, taip pat drabužius.
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, Pasiruošimas, brexit, kaupimas, planas, atsargos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mes išvežame jūsų skalbimo mašiną remontuoti!
– Mama, čia tavęs atėjo!