Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC.com   |   2018-06-12

Dėl „Brexit“ vyriausybę palieka ministras

  
Dėl „Brexit“ vyriausybę palieka ministras
© Dr Phillip Lee nuotr.
Ministras nepritaria „Brexit“.
Ph. Lee taip pat pareiškė, kad britų pasitraukimas iš ES yra kur kas sudėtingesnis nei manoma

Antradienį apie atsistatydinimą netikėtai pranešė Jungtinės Karalystės teisingumo ministras, pareiškęs, kad negali pritarti „Brexit“, kuris bus didžiulis smūgis šaliai.

Savo pranešime apie atsistatydinimą Philip’as Lee apkaltino vyriausybę darant spaudimą parlamentui ir ribojant jo galią formuojant JK pasitraukimą iš Europos Sąjungos.
Be to, jis yra įsitikinęs, kad „Brexit“ pakenks verslui Bracknell’o rinkiminėje apygardoje, kurioje jis buvo išrinktas parlamento nariu – esą jis negali pritarti sprendimui, kuris pablogins jo rinkėjų gyvenimus.
 
Ph. Lee taip pat pareiškė, kad britų pasitraukimas iš ES yra kur kas sudėtingesnis nei manoma ir jis „negali pritarti tam“.
 
Ph. Lee teisingumo ministro pareigas ėjo nuo 2016-ųjų liepos. Konservatorius visada pasisakė už JK išlikimą Europos Sąjungoje ir anksčiau yra įspėjęs apie neigiamą ekonominę „Brexit“ įtaką. Ministras šių metų pradžioje pareiškė, kad ekonominės šalies prognozės kelia „rimtų klausimų“.
 
Jo pasitraukimas dar kartą patvirtino, kad JK vyriausybėje nėra bendro sutarimo dėl „Brexit“. Jis tokį sprendimą priėmė nepaisant to, kad premjerė Theresa May pirmadienį paragino konservatorius būti vieningais.
 
Šiomis dienomis šalies parlamente svarstomi teisės aktai, kurie reglamentuoja JK pasitraukimą iš ES.
 
  

Žymos: brexit, atsistatydinimas, philip lee

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biblioteka sugalvojo, kad, jei kuris skaitytojas pames knygą, jis bus nubaustas taip pat, kaip pagrindinis tos knygos veikėjas. Kažkodėl po to moterys labai dažnai pameta knygą ,,50 pilkų atspalvių“...