Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-09-07

Dėl nerealių migracijos planų Th.May palieka bendražygiai

  
Dėl nerealių migracijos planų Th.May palieka bendražygiai Nutekėję Th.May dokumentai supykdė net ištikimus kolegas.
Vidaus reikalų sekretorė Amber Rudd bei pirmasis valstybės sekretorius Damianas Greenas išreiškė „abejones” dėl nutekėjusių ministrės pirmininkės planų dėl migracijos kontrolės po Brexit.

Pranešta, kad du ištikimiausi Jungtinės Karalystės (JK) premjerės Theresos May bendražygiai, pamatę naujuosius šalies vadovės planus migracijos kontrolei, nebepalaiko politikės.

Vidaus reikalų sekretorė Amber Rudd bei pirmasis valstybės sekretorius Damianas Greenas išreiškė „abejones” dėl nutekėjusių ministrės pirmininkės planų dėl migracijos kontrolės po „Brexit".
Šie radikalūs pasiūlymai imigracijos ribojimui, tarp jų ir pasiūlymas nekvalifikuotų darbuotojų gyvenimą šalyje apriboti iki divejų metų, sukėlė ne tik JK, tačiau ir ES politikų pasipiktinimą bei verslininkų pykčio bangą.
 
„The Telegraph” žiniomis, A.Rudd ir D.Greenas pareiškė atsiribojantys nuo Th.May imigracijos kontrolės plano po „Brexit".
 
D.Greenas taip pat išreiškė susirūpinimą, kokias pasekmes šie nutekėję dokumentai turės tolimesnėms deryboms dėl „Brexit”.
 
Vyriausybės teigimu, nutekėję dokumentai yra tik „juodraštis” kuriame dar bus atlikti pakeitimai.
 
 
  

Žymos: imigracija, brexit, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi tėtis su Petriuku prie bendro stalo. Petriukas siekdamas šaukštu košės užkabina butelį degtinės. Butelis susvyruoja, bet nenukrinta. Petriukas nusijuokia:
– Matei, tėti, butelis buvo per plauką nuo mirties!
Tėvas pasižiūri į Petriuką ir atsako:
– Tu irgi.