Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-04-19

Derybos dėl „Brexit” prasidės tik po rinkimų

  
Derybos dėl „Brexit” prasidės tik po rinkimų Derybų pradžia dėl išankstinių rinkimų nebuvo pavėlinta.
Theresa May viliasi, kad artėjant sudėtingoms deryboms dėl „Brexit” sąlygų, rinkimai premjerei leis smarkiai sustiprinti savo pozicijas parlamente.

Derybos dėl Didžiosios Britanijos išstojimo iš Europos Sąjungos (ES) prasidės tik po birželio mėnesį planuojamų britų pirmalaikių rinkimų. Tai patvirtino ES atstovas.

Ši žinia buvo paskelbta po antradienį įvykusio Europos Komisijos pirmininko Jeano-Claude'o Junckerio pokalbio su Britanijos premjere Theresa May, kai ši netikėtai paragino parlamentą surengti pirmalaikius rinkimus.
„Tikros politinės derybos dėl 50-ojo straipsnio su JK prasidės po rinkimų, kurie numatyti birželio 8 dieną“, – per spaudos konferenciją nurodė Europos Komisijos atstovas Margaritis Schinas.
 
Theresa May viliasi, kad artėjant sudėtingoms deryboms dėl „Brexit” sąlygų, rinkimai premjerei leis smarkiai sustiprinti savo pozicijas parlamente.
 
Pasak M.Schino, derybų pradžia dėl Th.May pareiškimo nebuvo pavėlinta, nes ir anksčiau planuota, kad jos prasidės birželį.
 
Europos Vadovų Tarybos pirmininko Donaldo Tusko atstovas Prebenas Aamannas savo ruožtu sakė, kad dėl pirmalaikių rinkimų Briuselis neprognozuoja jokių „Brexit“ derybų kalendoriaus pokyčių.
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, Derybos, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris atbėga pas girininką:
– Ar nematėte mano šuns?
– Mažo, geltono?
– Taip.
– Su baltomis letenėlėmis?
– Taip.
– Ir su maža uodegėle?
– Taip.
– Ne, nemačiau.