Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.com   |   2017-01-18

ES derybininkas: Th. May kuria iliuziją

  
ES derybininkas: Th. May kuria iliuziją Th.May nebus suteikta teisė išsirinkti Sąjungos aspektus.
Kuriama iliuzija, kad galima pasitraukti iš bendrosios rinkos ir muitų sąjungos, tačiau išsirinkti privalumus, kuriais bus galima naudotis ir toliau.

Po to, kai antradienį Theresa May kalbos metu apibrėžė plano dėl pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) rėmus, vienas vyriausiųjų ES derybininkų pareiškė, kad premjerė tiesiog kuria „iliuziją”, jog Jungtinė Karalystė (JK) nustatys savo pasitraukimo sąlygas.

Guy Verhofstadtas dar kartą pabrėžė, kad Th.May nebus suteikta teisė išsirinkti Sąjungos aspektus, kurie bus išskirtinai naudingi Jungtinei Karalystei.
„Kuriama iliuzija, kad galima pasitraukti iš bendrosios rinkos ir muitų sąjungos, tačiau išsirinkti privalumus, kuriais bus galima naudotis ir toliau.
 
Tačiau taip niekada nenutiks. Mes niekada nesutiksime su tokiomis sąlygomis, kad šaliai būtų geriau pasitraukti iš bendrosios rinkos ir nebūti ES nare”, - aiškino buvęs Belgijos premjeras.
 
„Taip jau yra, kad jei nori naudotis bendrosios rinkos teikiamais privalumais, tenka priimti ir įsipareigojimus”,- pridėjo G. Verhofstadtas.
 
Th.May teigė, kad JK nebebus ES bendrosios rinkos nare, atsisakys finansinių įsipareigojimų bei ES įstatymų, tačiau ir toliau norėtų užtikrinti laisvos prekybos sutartis su Sąjunga.
 
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, brexit, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.