Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-09-07

ES piliečiai jau dabar praranda teises JK

  
ES piliečiai jau dabar praranda teises JK
© Pexels
„Brexit” procesas apsunkina ES piliečių padėtį JK.
Įsibėgėjus deryboms dėl „Brexit”, tačiau vis dar nesuteikus ES piliečiams, gyvenantiems JK garantijų, imigrantams vis sunkiau susirasti būstus ilgalaikei nuomai bei įsidarbinti.

Jungtinės Karalystės (JK) bankai lengva ranka nebedalina paskolų šalyje gyvenantiems ES piliečiams. Kaip aiškino eli aukšti pareigūnai, didėjant nerimui dėl „Brexit”, nebėra šalies banaki nebėra garantuoti, ar imigrantai iš ES vis dar yra „saugi investicija”.

Tai patvirtino ir Londono asemblėja (angl. The London Assembly), kuri atliko tyrimą siekiant įsiaiškinti ES piliečių teises Jungtinėje Karalystėje. Tyrimas atskleidė, kad kai kurios paskolų ir skolintojų kompanijos atsisako skolinti imigrantams iš ES šalių, nes nebėra aišku, kas jų laukia po JK pasitraukimo iš ES.
Londono asamblėjos atstovai kreipėsi į Londono merą Sadiq’ą Khaną ir paprašė jo atkreipti „Brexit” sekretoriaus ir vyriausiojo JK derybininko Davido Daviso dėmesį į susiklosčiusią situaciją.
 
Tyrimas taip pat pateikė įrodymų, kad įsibėgėjus deryboms dėl „Brexit”, tačiau vis dar nesuteikus ES piliečiams, gyvenantiems JK garantijų, imigrantams vis sunkiau susirasti būstus ilgalaikei nuomai bei įsidarbinti. Tiek darbdaviai, tiek ir būstų savininkai jaudinasi, kad 2019-ųjų kovą staiga pasikeitę įstatymai pakeis ir imigrantų iš ES statusą.
 
 
  

Žymos: Paskolos, Darbas Anglijoje, Imigrantai, Būsto nuoma, brexit, es piliečiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skelbimas psichiatrijos skyriuje:

„Pacientų nuomonė gali nesutapti su medicinos personalo nuomone.“