Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-17

ES piliečių teisės JK po „Brexit": atsakymai į visus klausimus (dokumentas)

  
ES piliečių teisės JK po „Brexit": atsakymai į visus klausimus (dokumentas)
© Wikipedia nuotr.
Daug ES piliečių nerimauja dėl savo ateities JK po „Brexit“.
Susitarimas dėl išstojimo ir bus piliečių teisių pagrindas

Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalaystėje paskelbė „Brexit“ derybų metu britų pasiektus susitarimus su Europos Sąjunga, šis dokumentas turėtų padėti atsakyti į visus šiuo metu lietuviams kylančius klausimus.

Bendroje ES ir JK vyriausybės derybininkų ataskaitoje išdėstytos ES 27 ir Jungtinės Karalystės piliečių teisės po „Brexit“. Joje pateikiama visa informacija apie tai, kas europiečių laukia ateityje.
Pagal Europos Sąjungos sutarties 50 straipsnį turėtų būti parengtas susitarimas dėl išstojimo – jis ir bus piliečių teisių pagrindas.
 
Šiame dokumente bendra ataskaita aiškinama tik siekiant informuoti piliečius ir jis neturėtų būti suprantamas kaip galutinis susitarimo dėl išstojimo tekstas.
 
 
  

Žymos: brexit, es piliečiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.