Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-03-20

Genialu ar… dėl Brexito sunerimęs britas išleido £658 konservų ir tualetinio popieriaus atsargoms 

  
Genialu ar… dėl Brexito sunerimęs britas išleido £658 konservų ir tualetinio popieriaus atsargoms
© Twitter nuotrauka

Tony Smollett nusprendė pasiruošti blogiausiam Brexit scenarijui. Po pradinio šoko jo žmona Juliet nusprendė, kad tai - verta dėmesio idėja.

Žmonės su besitęsiančia Brexit krize dorojasi skirtingai - kas seka visas publikacijas ir nerimauja, o gal net siunta, o kam visas šis cirkas jau nusibodo.
Tiesa, atsiranda žmonių, kurie į besirutuliojančią situaciją žiūri itin rimtai ir nepailsdami stengiasi pasiruošti blogiausiam - Brexito be sutarties - scenarijui. Tony Smollett - vienas tų žmonių, kurie nusprendė sukaupti atsargas visų maisto bei namų apyvokos prekių, kurių kaina, kaip tikima, po Brexit ženkliai išaugs.
 
Vakare pasivaišinęs keliais alkoholio vienetais vyras nusprendė, kad laikas pasirūpinti savo namų gerove ir sukaupti kelių būtinų dalykų atsargas, tad apsilankė prekybos tinklui Tesco priklausančioje internetinėje parduotuvėje.
 
Išaušus kitam rytui jo žmonai Juliet East teko iškraustyti nedidelio banginio dydžio užsakymą - vyrui jis atsiėjo £658.29.
 
 
Dienraščiui Mirror Online ji pasakojo: „Pirmiausia mane pribloškė pirkinių kiekis, tačiau vyras patikino, kad anksčiau ar vėliau mes viską sunaudosime - juk tai - vien negendantys produktai. Iš tiesų tai jis pirma kiek nunarino smakrą - juk visko buvo tiek daug, tačiau jis - direktorius Informacinių Technologijų kompanijoje, tad mėgsta planuoti”.
 
Pristatyme, atkeliavusiame į Birminghame esančius poros namus buvo 15 butelių raudono vyno, 32 skardinės sriubos, 10 pakuočių pomidorų piure bei 144 ritinėliai tualetinio popieriaus, gausybė konservuotų vaisių bei daržovių, ilgo galiojimo pieno, ryžių, skalbimo priemonių, folijos ir keturios pakuotės riešutų sviesto.
Juliet pridūrė: „manome, kad su Brexit tvarkomasi tiesiog apgailėtinai. Niekas valdžioje nežino ką daro. Mes ėmėmės saugumo priemonių - o kodėl ne? Jei mus bando priversti nuskursti - mes tam nepasiduosime. Bent ne artimu metu.”
  

Žymos: Europos Sąjunga,, brexit, konservai, tualetinis popierius

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant kai kurių moterų veido tiesiog šviečia užrašas „Atsargiai – dažyta!“.

*****