Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2018-09-22

Ir vėl prisimintas Šiaurės Airijos sienos klausimas

  
Ir vėl prisimintas Šiaurės Airijos sienos klausimas
© Phương Nguyễn flickr.

Didžiosios Britanijos premjerės Theresos May sąjungininkai parlamente džiaugsmingai sutiko jos pažadą, kad Šiaurės Airija išvengs realios sienos su Airija, tačiau jie paragino vyriausybės vadovę ginti visos šalies interesus derybose dėl išstojimo iš Europos Sąjungos.

Šiaurės Airijos Demokratinės junionistų partijos (DUP) lyderės pavaduotojas Nigelas Doddsas pareiškė, kad Th. May penktadienio komentarai rodo, kad „ji nesileis stumdoma Europos“.
Tuo tarpu Airijos respublikonų partijos „Sinn Fein“ vadovė Mary Lou McDonald pareiškė, kad Th. May pareiškimas tebuvo vienas iš jos „atsibodusios retorikos“ pratimų.
 
Pasak M. L. McDonald, premjerės planas neišsprendžia svarbiausių problemų. Th. May, „deja, pagrindinį dėmesį toliau skiria savo partijos vidinėms kovoms ir jos sutarčiai su DUP, o ne paieškai deryboms priimtinos pozicijos“, sakė ji.
 
  

Žymos: Šiaurės Airija, brexit, siena

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi tėtis su Petriuku prie bendro stalo. Petriukas siekdamas šaukštu košės užkabina butelį degtinės. Butelis susvyruoja, bet nenukrinta. Petriukas nusijuokia:
– Matei, tėti, butelis buvo per plauką nuo mirties!
Tėvas pasižiūri į Petriuką ir atsako:
– Tu irgi.