Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-04-18

Išankstiniai rinkimai ženkliai paveikė svaro sterlingų kursą

  
Išankstiniai rinkimai ženkliai paveikė svaro sterlingų kursą
© Bloomberg.com
Svaro sterlingų kursas per valandą pasikeitė dukart.
Svaro sterlingų kursas lyginant su JAV doleriu nukrito 0,3 proc. ir pasiekė 1,2528.

Keletą minučių prieš Jungtinės Karalystės ministrei pirmininkei paskelbiant apie išankstinius vyriausybės rinkimus svaro sterlingų kursas ženkliai smuko. Valiuta nuvertėjo, kol buvo neaišku, apie ką kalbės Theresa May. Iškart po pranešimo kursas vėl pakilo.

Kovo 18-osios rytą, T.May paskelbus, kad turi svarbų pranešimą, svaro sterlingų kursas lyginant su JAV doleriu nukrito 0,3 proc. ir pasiekė 1,2528. Tris savaites prieš tai kursas buvo pasiekęs didžiausią vertę per tris savaites – 1,2615 lyginant su JAV doleriu.
Paskelbus, kad svarbioji premjerės žinia buvo išankstiniai vyriausybės rinkimai, kuriuos ji nori perkelti į šių metų birželio 8-ąją vietoje 2020-ųjų metų, nacionalinės valiutos kursas vėl pakilo ir net peržengė ankstesnę ribą. Šiuo metu svaro sterlingų vertė lyginant su doleriu – 1,2672.
 
Rytoj Bendruomenių rūmų atstovai balsuos dėl T.May pasiūlymo ir praneš ar išankstiniai rinkimai bus surengti dar šių metų birželį.
 
 
  

Žymos: Ekonomika, valiuta, Svaras sterlingų

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.