Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2018-01-25

JAV bankas po „Brexit“ Britanijoje gali atleisti iki ketvirtadalio darbuotojų

  
JAV bankas po „Brexit“ Britanijoje gali atleisti iki ketvirtadalio darbuotojų
© Flickr nuotr.
Gali būti prarasta iki 4 tūkst. darbo vietų.
Gali būti prarasta iki 4 tūkst. darbo vietų.

Didžiajai Britanijai pasitraukus iš Europos Sąjungos (ES), JAV bankas „JPMorgan Chase“ gali atleisti iki ketvirtadalio darbuotojų šioje šalyje, jeigu derybos dėl „Brexit“ atsidurs aklavietėje, interviu BBC Davose vykstančiame Pasaulio ekonomikos forume pareiškė banko vadovas Jamie Dimonas.

„Jeigu šalys nepasieks susitarimo dėl abiem šalims naudingo sprendimo, o daugelis ES pyksta dėl britų sprendimo pasitraukti ir nori finansiškai juos už tai nubausti, padėtis taps gerokai sudėtingesnė ir gali būti prarasta iki 4 tūkst. darbo vietų“, – pareiškė jis.
J. Dimonas taip pat pareiškė manąs, kad probleminis „Brexit“ sukels pavojų sėkmingai Londono, kaip pasaulio finansų centro, ateičiai.
 
Be to, „JPMorgan“ vadovas pažymėjo palaikąs priemones, kurių neseniai ėmėsi JAV vyriausybė siekdama apginti šalies interesus prekybos srityje.
 
„Kai Amerika kalba apie laisvą prekybą, ji turi omenyje abipusę naudą, o kaip tik to mes ir nematome. Užsienio įmonės gali pirkti iki 100 proc. JAV įmonių akcijų, tačiau JAV įmonėms tai negalioja. Prekių importo muitai nėra vienodi ir mes privalome kelti šį klausimą“, – pareiškė J. Dimonas.
 
  

Žymos: Darbas, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tėvas dalijasi gyvenimo išmintimi su sūnumi:
– Sūnau, jei moteris užsisės ant sprando, nenusimink. Juk tada tau jos nebereikės nešioti ant rankų!