Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-01-11

JK išstojimas iš ES gali būti atšauktas

  
JK išstojimas iš ES gali būti atšauktas
© Pixabay.com

Pasak užsienio reikalų sekretoriaus Jeremy Hunto, priklausomai nuo to, kaip bus balsuojama dėl išstojimo iš Europos Sąjungos, „Brexit“ gali būti atšauktas, rašoma Metro.co.uk.

Sekretorius teigia, kad Jungtinės Karalystės išstojimas iš ES gali būti atšauktas, jei bus nubalsuota prieš Theresos May planą, o išstojimas iš ES be jokio plano bus atmestas.
Ši galima baigtis užsienio reikalų sekretoriui nepatinka ir ją jis pavadino „Brexit“ paralyžiumi“. Be to, jei išstojimas bus atšauktas, tai gali labai pakenkti JK reputacijai.
 
„Toks sprendimas mums labai pakenktų, sumažintų pasitikėjimą mumis, mūsų šalimi, o ką jau kalbėti apie Britanijos reputaciją užsienyje, kai mes vienu metu norėjome palikti ES, tačiau dėl kažkokių priežasčių persigalvojome. Manau, kad to gailėtumėmės ne tik mes, bet ir ateities kartos“, – „BBC“ radijuje kalbėjo J. Huntas.
 
Manoma, kad šie žodžiai buvo skirti tiems parlamento nariams, kurie vis dar nesutinka su T. May pasiūlytu planu kaip paskatinimas priimti tinkamą sprendimą. Tačiau sekretorius nepraranda optimizmo ir tiki, kad dabartiniam planui bus pritarta.
 
„Esame demokratai ir svarbiausia mūsų užduotis dabar yra įsitikinti, kad mes išpildytume „Brexit“, – tęsė J. Huntas.
  

Žymos: Europos Sąjunga, Jungtinė Karalystė, Parlamentas, didžioji britanija, brexit, Jeremy Hunt

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvasininkas klausia kalinio:
- Kas jus atvedė į kalėjimą?
- Tvirtas mano tikėjimas.
- Kaip tai?
- Matote, aš tvirtai tikėjau, kad juvelyrinėje parduotuvėje nėra signalizacijos...