Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Darius Mikutavičius, ELTA   |   Tiesa.com, DELFI.lt   |   2019-05-12

JK ministras: EP rinkimai konservatoriams bus sunkūs

  
JK ministras: EP rinkimai konservatoriams bus sunkūs
© facebook nuotrauka

Valdančiajai Jungtinės Karalystės (JK) konservatorių partijai artėjantys Europos Parlamento (EP) rinkimai bus sunkūs, sako šalies švietimo ministras Damianas Hindsas, paklaustas apie kai kurių konservatorių pareiškimus apie perbėgimą į naująją Nigelo Farage'o „Brexito“ partiją.

kios abejonės, šie rinkimai mums bus sunkūs... Kai kuriems žmonėms tai yra galutinė galimybė atiduoti protesto (prieš„Brexitą“. - ELTA) balsą“, - BBC sakė D. Hindsas, apibūdindamas artėjančius EP rinkimus kaip antrą „Brexito“ referendumą kai kuriems žmonėms.

D. Hindsas taip pat įspėjo kitus kolegas konservatorių partijoje nespausti premjerės Theresos May atsistatydinti. Pasak ministro, Th. May pasitraukimas nepakeistų matematinės parlamento narių išraiškos Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES klausimu.

Jungtinėje Karalystėje Europos Parlamento rinkimai vyks gegužės 23 d. Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų ES šalių, EP rinkimai vyks gegužės 26 d. 
  

Žymos: ES, brexit, Damian Hinds, EP rinkimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujasis rusas atvažiuoja į Paryžių, apsistoja penkių žvaigždučių viešbutyje. Skaito viešbučio lankstinuką:
- Taip... Valgis... Kur čia valgiaraštis? A, štai... Pusryčiai nuo 7 iki 11, pietūs nuo 12 iki 16, vakarianė nuo 17 iki 23. Ožiai! O tai kada „Luvrą“ apžiūrėti?