Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-09-18

JK pasiūlė galimą teisėsaugos sutartį, kuri įsigaliotų po „Brexit“

  
JK pasiūlė galimą teisėsaugos sutartį, kuri įsigaliotų po „Brexit“
© Pixabay nuotr.
JK susirūpino dėl šalies saugumo.
Bendradarbiavimas tarp valstybių yra itin svarbus, jeigu norime, kad mūsų piliečiai būtų saugūs, o nusikaltėliai nuteisti.

Britanijos vyriausybė sako, kad su Europos Sąjunga norėtų sudaryti plačios apimties saugumo sutartį, kuri šaliai po „Brexit“ leistų toliau dalintis žvalgybos informacija ir tęstųsi teisėsaugos institucijų bendradarbiavimas.

Pirmadienį paskelbtame dokumente nurodoma, kad vyriausybė ragina su ES sudaryti „išsamią naują saugumo, teisėsaugos ir baudžiamojo teisingumo partnerystę“.
Toks susitarimas Britanijai leistų likti ES policijos tarnybos Europolo nare ir toliau naudotis Europos arešto orderio sistema, kuri palengvina įtariamųjų išdavimą.
 
„Bendradarbiavimas tarp valstybių yra itin svarbus, jeigu norime, kad mūsų piliečiai būtų saugūs, o nusikaltėliai nuteisti“, – kalbėdamas apie pasiūlymą sakė „Brexit“ sekretorius Davidas Davisas.
 
Britanija skelbia su įvairiais „Brexit“ klausimais susijusius dokumentus, siekdama pašalinti kliūtis derybose su ES.
 
 
  

Žymos: nusikaltėliai, JK saugumas, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.