Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2018-02-18

JK saugumo klausimas pakibo ant plauko

  
JK saugumo klausimas pakibo ant plauko
© pexels.com
ES nerodo entuziazmo užtikrinti JK saugumą.

Europos Komisijos (EK) pirmininkas Jeanas-Claude'as Junckeris teigia, kad saugumo aljansas tarp Europos Sąjungos ir Didžiosios Britanijos po pastarosios išstojimo iš Bendrijos „bus išsaugotas“.

J.-C. Junckeris šitaip pakomentavo Didžiosios Britanijos premjerės Theresos May kalbą, kurioje ji savo šalies partnerius Europos Sąjungoje paragino neleisti „griežtiems instituciniams apribojimams“ sukliudyti plataus masto partnerystei saugumo srityje.
Kalbėdamas Miuncheno saugumo konferencijoje EK vadovas teigė: „Kadangi nekariaujame su Jungtine Karalyste ir nenorime kerštauti Jungtinei Karalystei už Britanijos gyventojų priimtą sprendimą, tikiu, kad šis saugumo aljansas, saugumo tiltas tarp Jungtinės Karalystės ir ES bus išsaugotas. Jis mums tebėra reikalingas“.
 
Tačiau, J.-C. Junckerio teigimu, ateities saugumo santykių nereikia painioti su kitais su „Brexit“ susijusiais klausimais ir kad jie turi būti nagrinėjami atskirai.
 
 
  

Žymos: Referendumas, ES, JK, brexit, Theresa May, saugumas,Junkeris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biblioteka sugalvojo, kad, jei kuris skaitytojas pames knygą, jis bus nubaustas taip pat, kaip pagrindinis tos knygos veikėjas. Kažkodėl po to moterys labai dažnai pameta knygą ,,50 pilkų atspalvių“...