Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-08-22

Ketvirtadalis balsavusiųjų už „Brexit” mano, kad buvo apmauti

  
Ketvirtadalis balsavusiųjų už „Brexit” mano, kad buvo apmauti
© Pixabay nuotr.
Pusė visų balsavusių referendume mano, kad rinkiminė kampanija buvo klaidinanti.
Šiuo metu net pusė visų balsavusių referendume mano, kad rinkiminė kampanija buvo miglota ir klaidinanti.

Naujausia apklausa atskleidė, kad jei referendumas dėl „Brexit” vyktų dabar – Jungtinė Karalystė (JK) nebūtų pasirinkusi palikti Europos Sąjungą (ES).

Pasirodo, net ketvirtis visų už „Brexit” balsavusių JK piliečių mano, kad politikai juos „apmovė”, o prieš referendumą pateikta informacija klaidIno rinkėjus.
Nepriklausomos kompanijos „Opinium” atlikta apklausa atskleidė, kad 26 proc. už pasitraukimą iš ES balsavusių rinkėjų dabar mano, kad referendumo metu jiems buvo pateikti klaidinantys faktai.
 
Vienas iš labiausiai klaidinančių referendumo kampanijos šūkių buvo tai, jog JK pasitraukus iš ES, kas savaitę NHS gautų papildomus 350 mln. svarų sterlingų. Netrukus po referendumo šis teiginys buvo paneigtas, kaip visiškai neįmanomas. Apklausa atskleidė, kad ketvirtadalis visų asmenų, balsavusių už pasitraukimą iš ES, tikėjo, kad šis pareiškimas – tiesa.
 
Šiuo metu net pusė visų balsavusių referendume mano, kad rinkiminė kampanija buvo miglota ir klaidinanti. Tik 19 proc. balsavusiųjų vis dar mano, kad kampanijos metu pateikti pažadai buvo teisingi.
 
Apklausoje iš viso dalyvavo 2006 balsavusiųjų referendume.
 
  

Žymos: Apklausa, Referendumas, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.
document.write ("<\/scr"+"ipt>");