Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-02-22

Kurie imigrantai bus laukiami ir po „Brexit"

  
Kurie imigrantai bus laukiami ir po „Brexit"
© Flickr.com nuotr.
Durys į JK po „Brexit“ užsivers ne visiems, žada politikas.
Darbuotojai iš ES bus laukiami tol, kol šių darbų negalės atlikti britai.

Baltijos šalyse viešėjęs už „Brexit“ atsakingas Jungtinės Karalystės vyriausybės pasiuntinys pareiškė, kad imigrantai šalyje bus laukiami ir jai pasitraukus iš Europos Sąjungos.

 Nors JK premjerė Theresa May nuolat kartoja, kad britai nenusileis Europai ir po „Brexit“ atnaujins sienų bei imigracijos kontrolę, jos pavaldinys David’as Davis’as vizito Estijoje metu pareiškė, jog ES piliečiai ir toliau galės įvažiuoti į Jungtinę Karalystę.
„Sveikatos ir socialinės priežiūros sektoriuose, žemės ūkyje, viešbučiuose ir restoranuose darbuotojai iš ES bus laukiami tol, kol šių darbų negalės atlikti britai. O tai užims laiko, metų metus.
 
Tai, kad darome tokį sprendimą nereiškia, jog durys staiga užsitrenks – taip neatsitiks“, – kalbėjo D. Davis’as, savaitės pradžioje aplankęs Estiją, Latviją ir Lietuvą bei kalbėjęsis su šių šalių lyderiais apie būsimąsias „Brexit“ derybas.
 
Tokios D. Davis’o kalbos neliko neišgirstos Jungtinėje Karalystėje, į jas netruko piktai sureaguoti pasitraukimo iš ES šalininkai.
 
„Tai stebina“, – sakė judėjimo Leave.Eu (palikti ES. – Aut. past.) įkūrėjas Aaron’as Banks’as.
 
Esą tokios kalbos vėjais paleidžia didesnės tautos dalies, balsavusios už „Brexit“, viltis susigrąžinti sienų kontrolę ir užkirsti kelią imigrantų atvykimui.
 
  

Žymos: Darbas Anglijoje, Imigrantai, brexit, David Davis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona:
– Ar tau patiko vakarienė?
Vyras:
– Tu ir vėl ieškai progos skandalui?