Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-04-01

Kviečiame į susitikimus su atstovais iš Lietuvos aptarti aktualius „Brexito“ klausimus

  
Kviečiame į susitikimus su atstovais iš Lietuvos aptarti aktualius „Brexito“ klausimus
© organizatorių nuotr.

Kaip „Brexitas“ lems mano pensiją? Ar po „Brexito“ grįžęs į Lietuvą turėsiu sveikatos draudimą ir gausiu nemokamas sveikatos paslaugas? Kokios įsidarbinimo ir verslo kūrimo galimybės Lietuvoje?

Į šiuos ir kitus Jūsų klausimus atsakys Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, kuris kartu ministerijos ekspertais atvyksta į Jungtinę Karalystę susitikti su Londone ir Piterbore gyvenančiais lietuviais bei konsultuoti dėl „Brexito“ klausimų.
Susitikimuose taip pat dalyvaus Valstybinės ligonių kasos, Užimtumo tarnybos bei „Versli Lietuva“ ir „Renkuosi Lietuvą“ atstovai.
 
Susitikimai vyks:
 
  • balandžio 5 d., penktadienį, Londone, 18.30 val. Lietuvos ambasadoje JK, Lithuania House, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE. Išankstinė registracija.
  • balandžio 6 d., šeštadienį, Peterbore, 10 val., Lituanistinėje mokykloje „Gintarėlis“, Queen Katharine Academy, Mountsteven Ave, Walton, Peterborough, Cambridgeshire PE4 6HX.; 
  • balandžio 7 d., sekmadienį, Londone, 11 val. Šv. Kazimiero bažnyčioje, 21 The Oval, London E2 9DT. Maloniai kviečiame!
  

Žymos: Lietuviai, Susitikimas, brexit, Linas Kukuraitis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žvejys sėdi ant kranto ir žiūri, kaip simpatiška mergina ruošiasi bristi į vandenį.
– Šioje vietoje maudytis draudžiama! – šaukia jai.
– Tai kodėl nepasakėte anksčiau, kol dar buvau nenusirengusi?
– O nusirengti nedraudžiama!