Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-03-28

Lietuvių prašoma pasidalinti nuotaikomis dėl „Brexit”

  
Lietuvių prašoma pasidalinti nuotaikomis dėl „Brexit” Išsakyti savo nuomonę lietuvių paprašė Londono Sičio Lietuvių Klubas.

Oficialiai prasidėjus „Brexit” procesui, Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvenantys imigrantai skundžiasi, kad dažnai pamirštama arba tinkamai neišklausoma Europos Sąjungos (ES) piliečių nuomonė.

Londono Sičio Lietuvių Klubas panoro išgirsti tautiečių balsą ir sukūrė anketą, kurioje lietuvių emigrantų teiraujamasi, kaip šie jaučiasi „Brexit” proceso sukūryje bei kaip planuoja spręsti galimai iškilsiančias problemas.
„Londono Sičio Lietuvių Klubas prašo Jūsų užpildyti šią labai trumpą apklausą, kurios tikslas - geriau suprasti JK gyvenančių lietuvių nuotaikas ir planus dėl JK būsimo išstojimo iš Europos Sąjungos (Brexit).”, - rašoma viešame kreipimesi į tautiečius.
 
Anketoje lietuvių teiraujamasi, kiek nerimo jiems kelia būsimo JK išstojimo iš Europos Sąjungos galimos pasekmės, rezidento statuso ir dvigubos pilietybės svarba ir kitų aktualių klausimų.
 
Pasak Londono Sičio Lietuvių Klubo atstovų, anketos atsakymai yra anonominiai ir bus naudojami tik apibendrintu formatu viešose diskusijose bei spaudos pranešimuose.
 
Anketą užpildyti ir savo nuomonę dėl „Brexit” išsakyti galite ČIA:  
  

Žymos: Emigraciija, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris atbėga pas girininką:
– Ar nematėte mano šuns?
– Mažo, geltono?
– Taip.
– Su baltomis letenėlėmis?
– Taip.
– Ir su maža uodegėle?
– Taip.
– Ne, nemačiau.