Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2018-12-03

May pralaimėjus balsavimą parlamente „Brexit“ nebūtų peržiūrėtas

  
May pralaimėjus balsavimą parlamente „Brexit“ nebūtų peržiūrėtas
© pixabay.com

Nyderlandų premjeras Markas Rutte pirmadienį paneigė, kad Europos Sąjunga gali iš naujo svarstyti pasiektą susitarimą dėl būsimų santykių su bloką paliekančia Jungtine Karalyste.

Pasak jo, likusios 27 ES valstybės nekoreguos sutarties, jei britų premjerė Theresa May patirs pralaimėjimą per gruodžio 11-ąją numatytą balsavimą parlamente. M. Rutte atkreipė dėmesį į „raudonąsias linijas“, dėl kurių per derybas susitarė Londonas ir Briuselis.
Tarp jų yra britų vyriausybės sprendimas atsisakyti laisvo Britanijos ir ES šalių gyventojų judėjimo, taip pat Airijos sienos klausimo detalės. Kalbėdamas Lenkijos Katovicų mieste vykstančios pasaulinės klimato konferencijos kuluaruose Nyderlandų lyderis taip pat pareiškė naujienų agentūrai AP , kad „atsižvelgiant į visas šias raudonąsias linijas, tiesiog neįmanoma sugalvoti kažką kita nei turime dabar“.
 
„Jokio atsarginio plano nėra: yra tik (dabartinis susitarimas), „kietas“ „Brexit“ ar jokio „Brexit“, – patikino M. Rutte.
  

Žymos: brexit, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įbėga į šarvojimo salę nuplukęs žmogus. Staiga prilekia prie karsto, paslapčiomis kažką pakiša velioniui po kojomis, atsistoja šalia ir stovi. Po kurio laiko prieina prie jo vienas iš mirusiojo artimųjų ir klausia:
- Ką tu ten pakišai?
- Neradau kur nupirkti gėlių, tai bent šokoladuką nupirkau.