Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt, ELTA   |   2019-06-01

May vadovaujamų torių populiarumas smuko iki rekordinių žemumų

  
May vadovaujamų torių populiarumas smuko iki rekordinių žemumų
© facebook nuotrauka

Didžiosios Britanijos premjerės Theresos May vadovaujamos Torių partijos populiarumas apklausose smuko iki rekordinių žemumų. Jei rinkimai vyktų dabar, konservatoriai surinktų tik 19 proc. balsų, rodo laikraščio „The Times“ užsakymu atliktos apklausos rezultatai, informuoja agentūra "Reuters".

Toriai liktų tik trečioje vietoje ir tai būtų prasčiausias rezultatas nuo partijos įkūrimo prieš 200 metų. Jeremy Corbyno opozicinė Leiboristų partija taip pat gautų 19 proc. rinkėjų pasitikėjimą – tai būtų žemiausias rodiklis nuo 1918-ųjų.
Aiškios rinkimų nugalėtojos, remiantis apklausa, būtų partijos, pasisakančios kategoriškai už arba prieš „Brexit“. Liberalai, reikalaujantys naujo referendumo dėl išstojimo iš ES, surinktų daugiausiai balsų – 24 proc. Antroje vietoje su 22 proc. liktų Nigelo Farage'o „Brexit“ partija, kuri įsteigta tik prieš kelis mėnesius ir kuri reikalauja aiškaus santykių su ES nutraukimo.
 
Th. May praėjusią savaitę paskelbė apie savo atsistatydinimą. Jei nepavyko įtikinti parlamento pritarti su ES išsiderėtai „Brexit“ sutarčiai.
  

Žymos: Parlamentas, brexit, Th. May, toriai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas rūpinasi panele:
– Na, kas atsitiko, ko taip raudi?
– Mano tėvai ne... nenori, kad mes su... susitikinėtume!
– Nesisielok, – guodžia ją vaikinas. – Aš susirasiu kitą panelę.