Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-04-05

N. Farage’as Europos Sąjungą palygino su mafija

  
N. Farage’as Europos Sąjungą palygino su mafija
© Flickr.com nuotr.
N. Farage'as įspėtas nevartoti netinkamų terminų.
Taip tik parodote, kad esate kerštingi ir bjaurūs. Ačiū Dievui, kad mes traukiamės.

Europos paralamente diskutuojant apie būsimąsias „Brexit“ derybas skandalingasis britų politikas Nigel’is Farage’as išplūdo bendriją ir palygino ją su kriminalinių nusikaltėlių šutve.

Parlamento posėdyje kalbant apie ES ir Jungtinė Karalystės užimtas derybines pozicijas buvęs UKIP partijos vadovas ir vienas iš pagrindinių „Brexit“ agitatorius pratrūko ir apkaltino bendriją reikalaujant išpirkos iš britų, taip jiems kerštaujant už pasitraukimą.
„Jūs elgiatės kaip mafija, manote, kad esate šeimininkai. Bet mes esame laisvi išeiti“, – emocionaliai Strasbūre kalbėjo N. Farage’as, kuris Europos parlamento nariu bus iki 2019 metų pavasario.
 
Kovo 29-ąją – dieną kaip ES vadovybei buvo įteiktas oficialus britų pranešimas apie pasitraukimą – jis pavadino istorine.
 
„Šį poelgį pasveikino šimtai milijonų žmonių iš viso pasaulio. O jūsų Atsakas į tai buvo pernelyg nuspėjamas. Pateikėte seriją reikalavimų, kurie mums yra ne tik nepagrįsti, bet kai kuriais atvejais – ir aiškiai neįgyvendinami Britanijai.
 
Kalbate apie 52 milijardų svarų sterlingų skyrybų sąskaitą: ši suma – tai iš oro ištraukti skaičiai, tai išpirka. Turėtumėte pateikti mums pasiūlymą, kurio mes negalėtumėte atsisakyti.
 
Taip tik parodote, kad esate kerštingi ir bjaurūs. Viskas, ką galiu pasakyti, ačiū Dievui, kad mes traukiamės“, – plūdosi N. Farage’as.
 
Įspėtas, kad parlamente nevartotų tokių apibūdinimų, kaip mafija, jis pareiškė pasitaisysiąs: „Galiu vadinti gangsteriais.“
Europos parlamentas – pirmoji ES institucija, kuri oficialiai įteisins bendrijos numatytas „Brexit“ derybų gaires. „Tiesa“ jau rašė, kad ne visos europiečių sąlygos tenkina britus, o kai kurie planai netgi kelią jų pyktį.
 
  

Žymos: Europos Parlamentas, Nigel Farage, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skelbimas: „Ūkininkas ieško moters su traktoriumi. Atsakysiu visoms, atsiuntusioms traktoriaus nuotrauką.“