Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-04-07

Nusikaltimų iš neapykantos vėl daugėja

  
Nusikaltimų iš neapykantos vėl daugėja
© Flickr.com
Britų transporto policija praneša, kad neapykantos nusikaltimų daugėja kasmet
Britų transporto policija praneša, kad neapykantos nusikaltimų daugėja kasmet.

Rasinės neapykantos nusikaltimų Londono metro per pastarąjį pusmetį padaugėjo daugiau, nei 50 proc. Manoma, kad daugiausiai įtakos tam turėjo „Brexit“.

Per laikotarpį nuo pernai birželio, kuomet įvyko referendumas dėl Jungtinės Karalystės likimo Europos Sąjungoje iki gruodžio rasinės ir religinės neapykantos nusikaltimų metro užfiksuota 468. Per tą patį laikotarpį prieš metus, jų registruota 297.
Toks nusikalstamumas išaugo iškart po referendumo bei po Donaldo Trumpo išrinkimo JAV prezidentu. Britų transporto policija praneša, kad neapykantos nusikaltimų daugėja kasmet nuo 2014-ųjų.
 
Taip pat padaugėjo išpuolių visoje Londono traukinių sistemoje. Jų skaičiuojama 28 proc. daugiau lyginant minėtus laikotarpius. Žiaurių užpuolimų iš neapykantos skaičius taip pat pakilo, tačiau ne taip ženkliai, kaip žodinių išpuolių.
 
Britų transporto policija praneša, kad nusikaltimų savaime galėjo ir nepadaugėti, tiesiog žmonių prašyta kuo dažniau pranešti apie patirtus išpuolius. Tikėtina, kad skaičiai pakilo dėl visuomenės sąmoningumo.
 
 
  

Žymos: Rasizmas, Nusikaltimai, Nacionalizmas, ksenofobija, britų transporto policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi dvi kaimynės:
– Ką gi jūs darote, kad jūsų rankos tokios išpuoselėtos?
– Nieko.